Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MadisRa
    Julm Donk
    • Jun 2009
    • 36

    #1

    Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

    Foorumit läbi kammides taolist teemat ei leidnud.
    Huvi on siis kõikvõimalikke mängude vastu mida saab korraldada suurema seltskonnaga, sünnipäeval või lihtsalt joomingul.

    Kui on teada mingit head mängu ja hea oleks muidugi isiklik kogemus. Siis paluks võimalikult täpset mängu kirjeldust.
  • fikuuu
    Grinder
    • Aug 2009
    • 663

    #2
    Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

    Jood end täis ja kütad all-in

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #3
      Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!



      nuts
      Last edited by kollane; 20.04.10, 17:56. Põhjus: panin kodulehe aadressi

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #4
        Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

        oi vot see on mäng!

        Comment

        • Ski
          Julm Donk
          • Feb 2010
          • 97

          #5
          Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

          Algselt postitas J0kker Vaata postitust
          oi vot see on mäng!
          +1

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #6
            Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

            Algselt postitas kollane Vaata postitust
            +1

            Omadest kogemustest võin öelda, et selle mänguga tõmbab ka kõige igavama peo käima ( eeldusel, et naisi ja mehi on mängus enamvähem pooleks ).

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

              Üks kindel mäng, mis tõmbab rahva giga kiirelt kasti.

              Mäng ca 7-8le inimesele (rohkem võib ka, aga siis läheb tsips aeglaseks)
              1.) Tavaline kaardipakk (52 kaarti)
              2.) Hakatakse kaarti tõmbama..

              * 2 kuni 9, siis hakatakse loendama järgmisest. See kes osutub võitjaks joob.
              * 10, joovad kõik
              * J või Q, kaardi tõmbaja saab soovida, kes jooma hakkab
              * K, joob ise
              * A, järgmine mängija joob


              PS! Pool tundi ning kõik on viles. Tund aega ning asi on kriitiline :D

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #8
                Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Üks kindel mäng, mis tõmbab rahva giga kiirelt kasti.

                Mäng ca 7-8le inimesele (rohkem võib ka, aga siis läheb tsips aeglaseks)
                1.) Tavaline kaardipakk (52 kaarti)
                2.) Hakatakse kaarti tõmbama..

                * 2 kuni 9, siis hakatakse loendama järgmisest. See kes osutub võitjaks joob.
                * 10, joovad kõik
                * J või Q, kaardi tõmbaja saab soovida, kes jooma hakkab
                * K, joob ise
                * A, järgmine mängija joob


                PS! Pool tundi ning kõik on viles. Tund aega ning asi on kriitiline :D
                Jaa see on tore mäng :D Julmad tagajärjed :D

                Comment

                • isenseven
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 598

                  #9
                  Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                  vaese mehe baila ju:D

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #10
                    Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                    Me vahepeal täispeaga Aliast mänginud.. Nalja kõvasti saanud. Mõni ei saa vahepeal enam ise ka aru mis kes kus seletab :D

                    Teine mäng mis sõbrannal oli - rulettlaud väike kus iganumbri taga oli pits. Iga pits oli täidetud võimalikult erinevate jookidega. Niipalju mängijaid/joojaid kui oli valis iga numbri. Nagu tuli tema number keerutusega - see jõi. Tundub võibolla jama, aga tegelikult sitaks kihvt :D

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #11
                      Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                      jood ennast üksi täis ja hakkad kuhugi poole astuma.

                      See suht hea

                      Comment

                      • Tylos
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 340

                        #12
                        Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                        Pmst kui naised m2ngus siis obv strip-pokker ja kui naisi pole siis,nahh,tuleb ysna h2bemeks juua ja j2lle stri-pokker.

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #13
                          Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                          Algselt postitas Tylos Vaata postitust
                          Pmst kui naised m2ngus siis obv strip-pokker ja kui naisi pole siis,nahh,tuleb ysna h2bemeks juua ja j2lle stri-pokker.
                          ROFL

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #14
                            Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                            kuangi sai sõbra maal sellist proovitud, et jood ilgelt täis ennast ja siis kaks või kolm ronivad auto pagaksniku luugile ja üitavad kuskilt kinni hoida.
                            Üldjuhul vist ilma antennita väga ei saagi, ja siis juht sõidab ümber keldrimäe nii kiiresti kui annab ja võitja on see, kes kauem luugi peal on. Kurvi suhtes välja poole jääval obv tsentrifugaaljõu tõttu sitem võimlaus võita, aga fun on peamine.

                            aga muidu jh strip-poker. kuigi ma olen ainutl paar korda mänginud seda, olen alati ise suht paljas olnud ja riides teisi inimesi nautinud. Seega suht ei biidi.

                            Ja üldse igasugune rasketehnika ralli on obv nuts, aga parem on ise seda omada

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #15
                              Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                              ja mingi selline mäng eksisteeris ka kunagi imo, et valitakse paarid ja siis kaotaja paar peab näiteks suudlema jutti mingi 3 minti. Võistus siis sellest, et üks paarilistest hakkab suitsu tegema ja kellel paaride esindajatest enne tuhk maha kukub on kaotaja.
                              Suht tattide mäng ikka tegelt ja joomisega vähe pistimist. Vb see alko kohaloleks teeb asja huvitavamaks, kui muidu.

                              Comment

                              Working...