Müüa ksenoontulesid Paides koos paigaldusega, kui vaja. Hinnaks 1500 eeki. Kui soovi, siis saatke pm.
Müüa ksenoontulesid
Collapse
X
-
Re: Müüa ksenoontulesid
teeks siis juba eraldi offtopic teema, mingi laat või turg või täika või "osta/müü igasugu sitta". Ilma naljata, selle kasutajatehulga peale on ikka inimestel midagi vaja või midagi üle, olgu see mingi telefon, arvuti, mööblikola, raamatud, mida iganes.
Siis ei peaks pidevalt luba ka taotlema, juhtnöörid ja foorumipoolne vastutusest vabanemine stickys, EZ.
Comment
-
Re: Müüa ksenoontulesid
Oleme seni lubanud ostu/müügi teemasid teha küllaltki usaldusväärsetel kasutajatel, keda on sageli nähtud ka mitmeid kordi päriselus.Algselt postitas nomerlot Vaata postitustteeks siis juba eraldi offtopic teema, mingi laat või turg või täika või "osta/müü igasugu sitta". Ilma naljata, selle kasutajatehulga peale on ikka inimestel midagi vaja või midagi üle, olgu see mingi telefon, arvuti, mööblikola, raamatud, mida iganes.
Siis ei peaks pidevalt luba ka taotlema, juhtnöörid ja foorumipoolne vastutusest vabanemine stickys, EZ.
Kui tekiks selline alafoorum, tekiks kindlasti ka uusi "Arniseid", kes üritaks iga asjaga petta ja see kisuks kokkuvõttes siiski jamasi kaela kogu foorumile.
Põhiline eesmärk siiski selliseid teemasid hoida küllaltki minimaalsetena, et ei tekiks miskit ostu/müügi/vahetuse pidevat tegevust.
Comment
-
Re: Müüa ksenoontulesid
kusjuures mind paneb veidi imestama.. kuidas mismoodi sa neid ksenoontulesid müüd? mingile konkreetsele autole või mudelile? mitte lihtsalt mingeid pirne vms.. sest Eestis tohib ksenoone kaustada ainult automaatse kõrgusereguleerimise tuledega.. ehk sul peab kogu süsteem olema ja compatible autoga.
Comment

Comment