Müüa ksenoontulesid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #1

    Müüa ksenoontulesid

    Müüa ksenoontulesid Paides koos paigaldusega, kui vaja. Hinnaks 1500 eeki. Kui soovi, siis saatke pm.
  • madisle
    Jube Noob
    • May 2009
    • 115

    #2
    Re: Müüa ksenoontulesid

    No andke andeks aga selliste asjade jaoks on vähe teised foorumid või mis?

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #3
      Re: Müüa ksenoontulesid

      ega siingi foorumis ainult pokkerist ei räägita..
      panigi offtopicusse ilusti

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: Müüa ksenoontulesid

        Luba on samuti saadud, mainin igaksjuhuks.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #5
          Re: Müüa ksenoontulesid

          teeks siis juba eraldi offtopic teema, mingi laat või turg või täika või "osta/müü igasugu sitta". Ilma naljata, selle kasutajatehulga peale on ikka inimestel midagi vaja või midagi üle, olgu see mingi telefon, arvuti, mööblikola, raamatud, mida iganes.

          Siis ei peaks pidevalt luba ka taotlema, juhtnöörid ja foorumipoolne vastutusest vabanemine stickys, EZ.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: Müüa ksenoontulesid

            "Müün Starsi dollareid ja samal ajal ostan Swedbanki kroone"?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #7
              Re: Müüa ksenoontulesid

              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
              teeks siis juba eraldi offtopic teema, mingi laat või turg või täika või "osta/müü igasugu sitta". Ilma naljata, selle kasutajatehulga peale on ikka inimestel midagi vaja või midagi üle, olgu see mingi telefon, arvuti, mööblikola, raamatud, mida iganes.

              Siis ei peaks pidevalt luba ka taotlema, juhtnöörid ja foorumipoolne vastutusest vabanemine stickys, EZ.
              Oleme seni lubanud ostu/müügi teemasid teha küllaltki usaldusväärsetel kasutajatel, keda on sageli nähtud ka mitmeid kordi päriselus.

              Kui tekiks selline alafoorum, tekiks kindlasti ka uusi "Arniseid", kes üritaks iga asjaga petta ja see kisuks kokkuvõttes siiski jamasi kaela kogu foorumile.

              Põhiline eesmärk siiski selliseid teemasid hoida küllaltki minimaalsetena, et ei tekiks miskit ostu/müügi/vahetuse pidevat tegevust.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #8
                Re: Müüa ksenoontulesid

                kusjuures mind paneb veidi imestama.. kuidas mismoodi sa neid ksenoontulesid müüd? mingile konkreetsele autole või mudelile? mitte lihtsalt mingeid pirne vms.. sest Eestis tohib ksenoone kaustada ainult automaatse kõrgusereguleerimise tuledega.. ehk sul peab kogu süsteem olema ja compatible autoga.

                Comment

                • wousha
                  FPP Pro
                  • Oct 2009
                  • 268

                  #9
                  Re: Müüa ksenoontulesid

                  lol, paljusi asju ei tohi eestis teha, ikka tehakse, mis sind siin imestama paneb ? Lisaks autom. kõrgusregulile peab ka tuledepesurid olema.

                  Comment

                  • zyxxx
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 453

                    #10
                    Re: Müüa ksenoontulesid

                    Kui ksenonne ei ole kuhugi külge keerata, siis ma võin teile igasuguseid huvitavaid autosid müüa :)

                    Comment

                    Working...