M: oma uut kasti.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #16
    Re: M: oma uut kasti.

    Saatsin Arvutikeskusesse kirja, vastati:
    "Tere,
    Tegemist on tõenäoliselt emaplaadi rikkega - tooge arvuti tagasi ja teil vahetatakse emaplaat välja."

    Lähen ostan täna omale läpaka ära vast ja selle viin Arvutikeskusesse, aga müügis on ikka ja tõenäoliselt siis ostja saab kasti ilma selle veata mis ma OP-s välja tõin

    Comment

    • cypher
      Jube Noob
      • Dec 2008
      • 143

      #17
      Re: M: oma uut kasti.

      Pakuks 20k siis.

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #18
        Re: M: oma uut kasti.

        Killer kast, sellega mängiks küll ilma lagita :O.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #19
          Re: M: oma uut kasti.

          Homme saan kätte ja läheb 20K eest cypherile kui keegi lähema 12-20h jooksul üle ei paku

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #20
            Re: M: oma uut kasti.

            Algselt postitas timukasr Vaata postitust
            Killer kast, sellega mängiks küll ilma lagita :O.
            Jep, HDD SSD vastu vahetada ja on iga grinderi unistus :)

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #21
              Re: M: oma uut kasti.

              joppas :)

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #22
                Re: M: oma uut kasti.

                Algselt postitas Kris
                wtf pokkeri mängimiseks saab 5k eest ka kasti ju? Mingi 50table jookseks vabalt.. selline kast on ainult mingite crysise peluritele paras
                obv.. ag
                ladadkpjs
                füadjaifsija0aaassssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssadtrasdadpoijiogj, himme jatkuan

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #23
                  Re: M: oma uut kasti.

                  Müüdud.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #24
                    Re: M: oma uut kasti.

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Müüdud.
                    palju said selle eest ?

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #25
                      Re: M: oma uut kasti.

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Saatsin Arvutikeskusesse kirja, vastati:
                      "Tere,
                      Tegemist on tõenäoliselt emaplaadi rikkega - tooge arvuti tagasi ja teil vahetatakse emaplaat välja."

                      Lähen ostan täna omale läpaka ära vast ja selle viin Arvutikeskusesse, aga müügis on ikka ja tõenäoliselt siis ostja saab kasti ilma selle veata mis ma OP-s välja tõin
                      See "tõenäoliselt" jutt võib suht bullshit olla ... endal oli sama jama. pakkusin algul välja äkki mingi prose jama vms... mehed panid eiei see kindlalt emaplaat... sain uue viisin tagasi(tegi ikkagi) siis oli eiei toiteplokk, sain tagasi tegi ikka... lõpuks vahetati niimodi kogu sisu ümber (prose viimasena) ja enam pole teind resasid. Ma küll ei tea milles viga oli aga tundus küll et kui proset näpiti ja arvatavasti pandi sinna ka uus termopasta vahele, siis enam ei olnud midagi viga. Aga kui sa emaplaadi vahetusega korda said siis (Y) mul viskas igatahes koppa see 3 kuud arvutiteeninduste vahet jooksmine...

                      Comment

                      Working...