Re: M: oma uut kasti.
Saatsin Arvutikeskusesse kirja, vastati:
"Tere,
Tegemist on tõenäoliselt emaplaadi rikkega - tooge arvuti tagasi ja teil vahetatakse emaplaat välja."
Lähen ostan täna omale läpaka ära vast ja selle viin Arvutikeskusesse, aga müügis on ikka ja tõenäoliselt siis ostja saab kasti ilma selle veata mis ma OP-s välja tõin
Saatsin Arvutikeskusesse kirja, vastati:
"Tere,
Tegemist on tõenäoliselt emaplaadi rikkega - tooge arvuti tagasi ja teil vahetatakse emaplaat välja."
Lähen ostan täna omale läpaka ära vast ja selle viin Arvutikeskusesse, aga müügis on ikka ja tõenäoliselt siis ostja saab kasti ilma selle veata mis ma OP-s välja tõin
Comment