M: oma uut kasti.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    M: oma uut kasti.

    [MÜÜDUD]

    Ranka luba olemas.

    Kast selline:
    * Protsessor - Intel Core i7 920 D0 SLBEJ 2.66GHz/8MB/4.8GT/sec/Box(BX80601920) Bloomfield / Nehalem platform 4050.-

    * Emaplaat - GIGABYTE GA-EX58-UD5 3250.-

    * Videokaart - SAPPHIRE HD5870 1GB GDDR5 PCIE 21161-00-54R 4995.-

    * Mälud - A-DATA DDR3 1600G 3x2GB U-DIMM 2525.-

    * Kõvaketas - SAMSUNG F3 1TB 3.5" SATA2 7200RPM 32MB 1150.-

    * Korpus - ANTEC PERF ONE ATX MIDI P183 NOPSU BLACK 2185.-

    * Toiteplokk - CORSAIR PSU 850W ATX PS/2 2325.-

    * Jahutus - ProlimaTech Megahalems Rev.B, üks maailma parimaid õhkjahuteid omas hinnaklassis 905.-

    Enermax Cluster 120mm ventilaator "BatWing" tüüpi tiivikutega 275.-

    * DVD-seade - SAMSUNG SH-S223C/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA/ Black/ Bare type 300.-

    Komplekteerimine 295.-

    * Windows 7 Professional 64-bit English OEM 1950.-

    * Windowsi ja draiverite installimine 300.-


    Kokku: 24505.-
    Kasti sain kätte 05.04.2010 (nädal tagasi), kõik jupid n-ö tutikad (mõned päevad olen kasutanud seda arvutit). Arvutil olemas Arvutikeskusest ostetud originaal Windows 7 64-bit, uuele omanikule teen tasuta formati ja driverite installi ka ära. Kõikidel juppidel Arvutikeskuse garantii olemas.

    Miks maha müün? Esiteks tahaks tihti Tallinna ja Türi vahet reisida ja see kast kaalub f*cking tonni, ei viitsi seda ikka tassida, nillin parem mõne laptopi omale. Teiseks sest ma olen donk ja ei viitsi arvutimuredega tegeleda - ostan parem kuskilt esindusest korraliku laptopi, maksan 10K nime eest ja midagi p*rse läheb viin muretult esindusse.

    Antud kast on mul viimase 3 päeva jooksul teinud 3-4x ise restardi töötamise ajal. Ei oska öelda, mis see põhjus olla võib - kas mingi väike tarkvarakala või mõni jupp sitasti külge ühendatud/p*rses ja ei viitsi ise nende arvutijamadega tegeleda - kui ongi mingi jupp p*rses siis garantii olemas kõigil juppidel, kel rohkem aega võib hea soodukaga praktiliselt tutika tippklassi kasti saada siit.

    Tehke oma pakkumised, alla 15K ilmselgelt pole mõtet pakkuda
    Ja online raha ei sobi - ma üsna EEK-busto atm. Kui siis võin aidata Moneybookersi kaudu välja võtta otse masinast, teie maksate fee :D
    Last edited by Codecci; 28.04.10, 14:39.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: M: oma uut kasti.

    tõenäoliselt kiiremas korras leiad ostja :D
    kasum on suht metsik

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: M: oma uut kasti.

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      tõenäoliselt kiiremas korras leiad ostja :D
      kasum on suht metsik
      Sa ei tea ju, mis hinna eest ma müün. 15K eest obv ära ei anna, selle panin lihtsalt kirja selleks, et inimesed ei hakkaks "1 kroon" "5 krooni" stiilis jama tootma.

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #4
        Re: M: oma uut kasti.

        15 eest oleks isegi huviline. Oli plaan endale 10-12 eest uus osta ehk siis nõka väiksema jõudlusega kastike, seega rohkem eriti vist ei kannataks välja pakkuda.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: M: oma uut kasti.

          kallis kast..
          natuke olen huvitatud 15.1k eest.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: M: oma uut kasti.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            selle jama kohta võiks rohkem infi olla.
            ehk kuumeneb üle?

            kui kõvasti arvuti üldiselt undab?

            monitori pole pakkuda?

            kui võimsa laptopi kavatsed osta?

            pmt ma tahaks oma laptopi lauaarvuti vastu vahetada.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: M: oma uut kasti.

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Ranka luba olemas.
              Kinnitan.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #8
                Re: M: oma uut kasti.

                lauakal oli täpselt sama jama ja vend pani uue termopasta kuhugi vahele. siiamaani pole jama rohkem olnud

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: M: oma uut kasti.

                  ma pakun et restartide põhjus tuleneb protsessorist.
                  Kas jahutus sinna on halvasti kinnitatud or prose pole ilusti pesas , vaata need 2 asja yle

                  Comment

                  • QKulgur
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 484

                    #10
                    Re: M: oma uut kasti.

                    pakun 16k siis

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #11
                      Re: M: oma uut kasti.

                      Küsisin täna eksperdilt ja ta ütles, et see on ilmselge ülekuumenemise tunnus ja suure tõenäosusega võib viga jahutuses olla.


                      Termopasta käib prose ja radikate kinnituste vahele.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #12
                        Re: M: oma uut kasti.

                        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                        Küsisin täna eksperdilt ja ta ütles, et see on ilmselge ülekuumenemise tunnus ja suure tõenäosusega võib viga jahutuses olla.


                        Termopasta käib prose ja radikate kinnituste vahele.
                        Mul ka väike probleem. Küsi eksperdilt, miks mul kumbagi võrgukaarti windows xp ei näita.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #13
                          Re: M: oma uut kasti.

                          Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                          Küsisin täna eksperdilt ja ta ütles, et see on ilmselge ülekuumenemise tunnus ja suure tõenäosusega võib viga jahutuses olla.


                          Termopasta käib prose ja radikate kinnituste vahele.
                          Ma ei tea mul on umbes sama arvuti.Hetkel küll pole probleeme veel täheldanud. Samas ei jooksuta ka korraga 4-5 pokkeri programmi vms. Ainuke erinevus ehk selles, et lasin sõbra spets abiga mingeid jahutusi juurde panna mille tagajärjel läks arvuti kokku panemisega pea nädal. Lisaks alumiinium korpus - kast on väljastpoolt katsudes lausa külm!

                          Kui mul peaksid tekkima mingid probleemid siis obv viin selle poodi tagasi ja lasen üle vaadata ning vajadusel midagi muuta. Võrreldes vana läpakaga on töökiiruse vahe hetkel ikka nagu öö ja päev. Maha küll ei tahaks nagu müüa.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #14
                            Re: M: oma uut kasti.

                            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                            Ma ei tea mul on umbes sama arvuti.Hetkel küll pole probleeme veel täheldanud. Samas ei jooksuta ka korraga 4-5 pokkeri programmi vms. Ainuke erinevus ehk selles, et lasin sõbra spets abiga mingeid jahutusi juurde panna mille tagajärjel läks arvuti kokku panemisega pea nädal. Lisaks alumiinium korpus - kast on väljastpoolt katsudes lausa külm!

                            Kui mul peaksid tekkima mingid probleemid siis obv viin selle poodi tagasi ja lasen üle vaadata ning vajadusel midagi muuta. Võrreldes vana läpakaga on töökiiruse vahe hetkel ikka nagu öö ja päev. Maha küll ei tahaks nagu müüa.
                            Naljakas!

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #15
                              Re: M: oma uut kasti.

                              hahaha

                              Comment

                              Working...