[MÜÜDUD]
Ranka luba olemas.
Kast selline:
Kasti sain kätte 05.04.2010 (nädal tagasi), kõik jupid n-ö tutikad (mõned päevad olen kasutanud seda arvutit). Arvutil olemas Arvutikeskusest ostetud originaal Windows 7 64-bit, uuele omanikule teen tasuta formati ja driverite installi ka ära. Kõikidel juppidel Arvutikeskuse garantii olemas.
Miks maha müün? Esiteks tahaks tihti Tallinna ja Türi vahet reisida ja see kast kaalub f*cking tonni, ei viitsi seda ikka tassida, nillin parem mõne laptopi omale. Teiseks sest ma olen donk ja ei viitsi arvutimuredega tegeleda - ostan parem kuskilt esindusest korraliku laptopi, maksan 10K nime eest ja midagi p*rse läheb viin muretult esindusse.
Antud kast on mul viimase 3 päeva jooksul teinud 3-4x ise restardi töötamise ajal. Ei oska öelda, mis see põhjus olla võib - kas mingi väike tarkvarakala või mõni jupp sitasti külge ühendatud/p*rses ja ei viitsi ise nende arvutijamadega tegeleda - kui ongi mingi jupp p*rses siis garantii olemas kõigil juppidel, kel rohkem aega võib hea soodukaga praktiliselt tutika tippklassi kasti saada siit.
Tehke oma pakkumised, alla 15K ilmselgelt pole mõtet pakkuda
Ja online raha ei sobi - ma üsna EEK-busto atm. Kui siis võin aidata Moneybookersi kaudu välja võtta otse masinast, teie maksate fee :D
Ranka luba olemas.
Kast selline:
* Protsessor - Intel Core i7 920 D0 SLBEJ 2.66GHz/8MB/4.8GT/sec/Box(BX80601920) Bloomfield / Nehalem platform 4050.-
* Emaplaat - GIGABYTE GA-EX58-UD5 3250.-
* Videokaart - SAPPHIRE HD5870 1GB GDDR5 PCIE 21161-00-54R 4995.-
* Mälud - A-DATA DDR3 1600G 3x2GB U-DIMM 2525.-
* Kõvaketas - SAMSUNG F3 1TB 3.5" SATA2 7200RPM 32MB 1150.-
* Korpus - ANTEC PERF ONE ATX MIDI P183 NOPSU BLACK 2185.-
* Toiteplokk - CORSAIR PSU 850W ATX PS/2 2325.-
* Jahutus - ProlimaTech Megahalems Rev.B, üks maailma parimaid õhkjahuteid omas hinnaklassis 905.-
Enermax Cluster 120mm ventilaator "BatWing" tüüpi tiivikutega 275.-
* DVD-seade - SAMSUNG SH-S223C/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA/ Black/ Bare type 300.-
Komplekteerimine 295.-
* Windows 7 Professional 64-bit English OEM 1950.-
* Windowsi ja draiverite installimine 300.-
Kokku: 24505.-
* Emaplaat - GIGABYTE GA-EX58-UD5 3250.-
* Videokaart - SAPPHIRE HD5870 1GB GDDR5 PCIE 21161-00-54R 4995.-
* Mälud - A-DATA DDR3 1600G 3x2GB U-DIMM 2525.-
* Kõvaketas - SAMSUNG F3 1TB 3.5" SATA2 7200RPM 32MB 1150.-
* Korpus - ANTEC PERF ONE ATX MIDI P183 NOPSU BLACK 2185.-
* Toiteplokk - CORSAIR PSU 850W ATX PS/2 2325.-
* Jahutus - ProlimaTech Megahalems Rev.B, üks maailma parimaid õhkjahuteid omas hinnaklassis 905.-
Enermax Cluster 120mm ventilaator "BatWing" tüüpi tiivikutega 275.-
* DVD-seade - SAMSUNG SH-S223C/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA/ Black/ Bare type 300.-
Komplekteerimine 295.-
* Windows 7 Professional 64-bit English OEM 1950.-
* Windowsi ja draiverite installimine 300.-
Kokku: 24505.-
Miks maha müün? Esiteks tahaks tihti Tallinna ja Türi vahet reisida ja see kast kaalub f*cking tonni, ei viitsi seda ikka tassida, nillin parem mõne laptopi omale. Teiseks sest ma olen donk ja ei viitsi arvutimuredega tegeleda - ostan parem kuskilt esindusest korraliku laptopi, maksan 10K nime eest ja midagi p*rse läheb viin muretult esindusse.
Antud kast on mul viimase 3 päeva jooksul teinud 3-4x ise restardi töötamise ajal. Ei oska öelda, mis see põhjus olla võib - kas mingi väike tarkvarakala või mõni jupp sitasti külge ühendatud/p*rses ja ei viitsi ise nende arvutijamadega tegeleda - kui ongi mingi jupp p*rses siis garantii olemas kõigil juppidel, kel rohkem aega võib hea soodukaga praktiliselt tutika tippklassi kasti saada siit.
Tehke oma pakkumised, alla 15K ilmselgelt pole mõtet pakkuda

Ja online raha ei sobi - ma üsna EEK-busto atm. Kui siis võin aidata Moneybookersi kaudu välja võtta otse masinast, teie maksate fee :D
TC
Comment