***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1801
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    wierd need scammerid ... btw kuda on 2+2 rahade vahetamien .. ala ma budy transferiga ftp ja vastu MB? kuidas see reaalslt k2ib ... mul mingi max 30 posti 2+2 .. et mind ilmselt ustavaks ei peeta, aga kuidas rahavahetusi teha? vast ranka ei pahanda .. võõras foorum kyll on aga siin ju ei või :)
    Seal tuleb anda oma ostusoov ning oma accounti ID, kust raha tuleb või kuhu raha tahetakse. Mina tolle DonkPredatori kontakti sain Codecci sõbra käest ja lähengi uurima seda, kust tema sai tolle venna kontakti.

    Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    a seal, kus keegi pani the66ranka66 nime alt mingit chatti, see ei olnud ju sina.


    et mängid PLOd ja 5/10 25/50

    ma nii poole silmaga lugesin. Seal nagu rohkem keegi omavahelises chatis kasutanud ihtsalt liba nimesid ja siis edasi toimetanud

    Samuti oli inka kasutamine suht selline tavaline english personi slang
    Ilmselgelt see ei olnud mina.

    Aga ütlen kohe ära, et peale tänast ei liiguta ma enam ühegi inimese jaoks mitte ühtegi lille. Eriti suurepärane oleks kui nüüd ongi miski scammiga tegu ning mu netelleri/FTP ja/või Starsi konto kinni pannakse.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1802
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Njaa tundub, et too scammer on DonkPredatori hea sõber ja that's all.

      Comment

      • isenseven
        Grinder
        • Sep 2009
        • 598

        #1803
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        väga sick asi ikka..
        Ranka on hoopis Norrast :D

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1804
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Algselt postitas leits Vaata postitust

          JEJEJE bemmi saan reede/esmasp kätte .. saab kihutama hakata again ja peo k2ima tõmmata .. statti kabanossi j2rele kohe,,,

          Millist buumerit omad ? :D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1805
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            See sama killbauer ka siin teemas. http://forumserver.twoplustwo.com/56...ipoker-766070/

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1806
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              Algselt postitas isenseven Vaata postitust
              väga sick asi ikka..
              Ranka on hoopis Norrast :D
              Jup. Kõik tuli välja ning mu elu lagunes. Kõik said teada, et ma norrast, ei olegi gay, käin koolis jne.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #1807
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                ei olegi gay
                lõpeta!
                Võta midagi ette, ütle, et nad valetavad vms. Mina selle etadmisega edasi ei elada ei oska ega tahagi!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1808
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Seoses selle teemaga hakkasin mõtlema, et tõenäoliselt näiteks 6max lauas on 5 botti, kes mängivad samat stiili, teavad üksteise kaarte aga samas üksteise vastu suuri potte ei mängi. Kui sina oled see üks mängija, kas siis oleks võimalik seal plussi jääda?

                  Teine küsimus, et näiteks kui oleks 5 erinevat mängijat, kes teavad üksteise kaarte ning lauas on kuues mängija Durrrr. Huvitav, kas ta suudaks kasumit näidata?

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1809
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Teine küsimus, et näiteks kui oleks 5 erinevat mängijat, kes teavad üksteise kaarte ning lauas on kuues mängija Durrrr. Huvitav, kas ta suudaks kasumit näidata?
                    Oleneb kes need 5 mängijat on. Kui näiteks 5 parimat mängijat siit foorumist, siis kindlasti suudab. Kui 5 HSNL regulari, siis vast mitte.

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #1810
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      miks need eraldi .net saidid on? mõtlen siis full tilt poker.net ja pokerstars.net mida promotakse ka NAPTs

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1811
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Selline küsimus...
                        Kas pokkeriturniire võib korraldada kuskil pubides/lokaalides/peomajades? (kas see on legaalne?)

                        PS! REIKI EI VÕETA

                        Comment

                        • oitarvi
                          Vana Tegija
                          • Jan 2009
                          • 1231

                          #1812
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                          miks need eraldi .net saidid on? mõtlen siis full tilt poker.net ja pokerstars.net mida promotakse ka NAPTs
                          See käib mingi seadustega kokku, kuna .net pakub tasuta võimalust mängida (play money) ning siis ei reklaamita nagu hasartmängu/raha peale mängimist.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1813
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=204

                            Scammi lugu hakkab vaikselt lahti hargnema. Scammer mul endal msn'is ja ulub, et $55k mängis maha aga kurvaks teeb asjaolu see, et poiss on väga masenduses ja loodan siiralt, et ta suitsiidi ei tee :(

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1814
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=205

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #1815
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                [YOUTUBE]LmImGFtDKJA[/YOUTUBE]

                                Comment

                                Working...