***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Staier
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 166

    #1501
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Algselt postitas ingu Vaata postitust
    nipiga küsimus v ?
    lol

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #1502
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Algselt postitas ingu Vaata postitust
      nipiga küsimus v ?
      ära küsi selliseid asju sa ise nagunii hakkad

      hoss va pekkar tule korra msni

      Comment

      • r3o
        FPP Pro
        • Apr 2009
        • 260

        #1503
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        keegi action script 3 jagab?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        action scripti ei jaga konkreetselt aga setupEvents funktsioon on sul küll kaks korda ju

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #1504
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Algselt postitas r3o Vaata postitust
          action scripti ei jaga konkreetselt aga setupEvents funktsioon on sul küll kaks korda ju
          nojah aga ma setingi ju kaks erinevat funktsiooni üles.
          üks ühe nupu kohta ja teine teise.

          või sa mõtlesid seda:
          }
          setupEvents();

          ma ei saa täpselt aru miks see seal olema peab aga ilma selleta ei tööta üks nupp üksi kh. :)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1505
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            esmasp eksam, no hui viidsib õppida..

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #1506
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              Keegi mustika olympsi ka täna ? 5 kohta alles, peaks vist kirja panema, pole see kuu live turkat teinud.

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #1507
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                ''Tallinna Lennujaama andmetel on lennud tühistatud kuni pühapäeva 18.04.2010 kl. 03:00-ni! '' Endal kl 04.30 peaks lennuk olema. Praegu ajab küll selline asi jooma.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #1508
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  keegi täna haapsallu ka?
                  ossivilet vilistama
                  Lähed Haapsallu?:D

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1509
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Man C : ManU 43 minuti pärast :)

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #1510
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Man C : ManU 43 minuti pärast :)
                      kust vaadata saab?

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #1511
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Algselt postitas kuco Vaata postitust
                        kust vaadata saab?
                        http://atdhe.net/ ehk siit, pole päris kindel

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1512
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Comment

                          • r3o
                            FPP Pro
                            • Apr 2009
                            • 260

                            #1513
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            see jutt siis variatsioonile:

                            Nende koodilõikude puhul,mis siia panid on ainus loogiline põhjus selliseks veaks see, et
                            sul on funktsioon nimega setupEvents defineeritud kaks korda erineva sisuga.

                            function setupEvents() {
                            infBTN.addEventListener(MouseEvent.CLICK, clickButton);
                            }

                            function setupEvents() {
                            contactBTN.addEventListener(MouseEvent.CLICK, clickButtonHandler2);
                            }

                            Kui sa seda välja kutsud käsuga setupEvents(), siis ei saa ju kuidagi teada kumba sa tahad välja kutsuda (kui nad on samas nimeruumis). Nimeta üks nt nimega setupEvents1 ja vastav väljakutse samuti.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #1514
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Algselt postitas r3o Vaata postitust
                              see jutt siis variatsioonile:

                              Nende koodilõikude puhul,mis siia panid on ainus loogiline põhjus selliseks veaks see, et
                              sul on funktsioon nimega setupEvents defineeritud kaks korda erineva sisuga.

                              function setupEvents() {
                              infBTN.addEventListener(MouseEvent.CLICK, clickButton);
                              }

                              function setupEvents() {
                              contactBTN.addEventListener(MouseEvent.CLICK, clickButtonHandler2);
                              }

                              Kui sa seda välja kutsud käsuga setupEvents(), siis ei saa ju kuidagi teada kumba sa tahad välja kutsuda (kui nad on samas nimeruumis). Nimeta üks nt nimega setupEvents1 ja vastav väljakutse samuti.
                              mmm.. tänks . töötab :)
                              ma olin siis enne valesti asjast aru saanud.. arvasin et see setupEvents on mingi käsklus vms.

                              aga jh.. tanke sir! eks ma pusin edasi

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1515
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Algselt postitas r3o Vaata postitust
                                see jutt siis variatsioonile:

                                Nende koodilõikude puhul,mis siia panid on ainus loogiline põhjus selliseks veaks see, et
                                sul on funktsioon nimega setupEvents defineeritud kaks korda erineva sisuga.

                                function setupEvents() {
                                infBTN.addEventListener(MouseEvent.CLICK, clickButton);
                                }

                                function setupEvents() {
                                contactBTN.addEventListener(MouseEvent.CLICK, clickButtonHandler2);
                                }

                                Kui sa seda välja kutsud käsuga setupEvents(), siis ei saa ju kuidagi teada kumba sa tahad välja kutsuda (kui nad on samas nimeruumis). Nimeta üks nt nimega setupEvents1 ja vastav väljakutse samuti.
                                oky.. nüüd ma ei saa ainult sellest aru miks see teine setupEvents2 vajalik on?
                                function setupEvents2() {
                                infBTN.addEventListener(MouseEvent.CLICK, clickButton);

                                }
                                setupEvents2();

                                function clickButton(e:MouseEvent) {
                                gotoAndPlay(55);
                                }
                                oot oot.. sain vist aru.
                                nagu alguses ma määran ära mis see setupevent funktisoon teeb. ja siis ma ütlen programmile et ta peaks sellel funktsioonil silma peal hoidma? et nagu aktiveerin ära vms?

                                tundub lihtne/loogiline

                                Comment

                                Working...