Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Heh maailmalõpp küll mitte.
Aga lähiaastatel alates 2012'ndast ühe ajastu lõpp, teise algus, suured muutused jne on küll võimalik imo.
Heh maailmalõpp küll mitte.
Aga lähiaastatel alates 2012'ndast ühe ajastu lõpp, teise algus, suured muutused jne on küll võimalik imo.
TC
Comment