"Kindlasti peab kaasas kandma isikut tõendavat dokumenti ja läbipääsukaarti/uksekaarti. Mitte kanda suuri kotte (käekotid, kilekotid jne) ning ühtegi akent ei tohi avada – snaiprid katustel jälgivad!!!"
Kesklinnas töötamise rõõmud seoses NATO tippkohtumisega...
Comment