***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Platinum
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 248

    #1321
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    50g kulla eest saaksid tavidist kohe 21397.- eeki
    Ma ise pole plaatidesse investeerinud vaid münte ostnud.
    Suurima tootlusega münt Eesti ajaloos
    http://www.osta.ee/index.php?fuseact...nfo&id=6957958
    Algselt 2002 aastal maksis münt 1500.- eeki (kalleim hind ostas on olnud 27k)

    Vanem ots mul omal kahjuks puudu aga uuemad olen ikka ära võtnud. Hind kerkib lakke kui pangast otsa saavad.

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #1322
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ei tahaks uut teemat teha ja ise hetkel grindin. Kas vastane tegi +EV calli kui ta teab mu kaarte?

      Käsi:
      Cake Poker $200.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 638510
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      UTG: $186.75
      UTG+1: $276.75
      MP: $212.75
      Hero (CO): $438.70
      BTN: $197.00
      SB: $409.35
      BB: $63.35

      Pre Flop: ($3.00) Hero is CO with 9 9
      UTG calls $2, 1 fold, MP raises to $7, Hero calls $7, 3 folds, UTG calls $5

      Flop: ($24.00) J 9 5 (3 players)
      UTG checks, MP checks, Hero bets $17.00, UTG calls $17, MP folds

      Turn: ($58.00) 2 (2 players)
      UTG bets $32.00, Hero raises to $82, UTG calls $50

      River: ($222.00) K (2 players)
      UTG bets $80.75, Hero calls $80.75

      Final Pot: $383.50
      UTG shows 8 7
      Hero shows 9 9
      UTG wins $380.50
      (Rake: $3.00)
      Kas see on mingi trikiga küsimus? $50, et võita $172 + river bet. River bet välja jättes on tal vaja 29,06% equity, et olla breakeven. Tal on aga 29,545%, thin call aga river on kasumlik kui sa välja maksad.

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #1323
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        treenitus on suht vilets. lepistoga sõitsime miski 40 kiltsa järjest, siis oleksin peaaegu otsad andnud. temale oli see kökimöki. ma jaksan nii 25 kilti korraga max.
        Me suht paras paar siis :) Praegu olen teinud 30kmsi otsi 22-23km/h keskmist, eelmine suvi lõpetasin sarnase algusega 80km juures, keskmine 25-26km/h (kõik asfaldil). Kuna mu sportimine piirdubki talvel suusa ja suvel rattaga 1-3 korda nädalas siis pole vist kõige hullem. Aeglasemalt sõitmine ei häiri, hea seltskonna korral suudan vast natuke rohkem ka välja panna (siiani olen sõitnud üksi).

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #1324
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
          River bet välja jättes on tal vaja 29,06% equity, et olla breakeven.
          Ma saan 22,52%

          Comment

          • Kloonike
            Grinder
            • Nov 2008
            • 898

            #1325
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Jep, my bad.

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #1326
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              ei tracki PTR ikkagi ju EUR laudu :/

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #1327
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1328
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                  Kas see on mingi trikiga küsimus? $50, et võita $172 + river bet. River bet välja jättes on tal vaja 29,06% equity, et olla breakeven. Tal on aga 29,545%, thin call aga river on kasumlik kui sa välja maksad.
                  Ei ole trikiga küsimus. Cake ei ole ajapanka ning 19 tablesin sel ajal ning siis tegin säärase calli. Ma teadsin, et vähemalt ühel on neist kindlasti nuts rida aga ei suutnud koheselt välja arvutada kas call hea või mitte ning lükkasin käe kiirelt siia.

                  Sänks Düüd.

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #1329
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    päris kahtlane värk, eile 8 lauda korraga mängides sain mingi 10x QQ kätte ühe tunni jooksul, korra isegi 2 lauas samal ajal ja nüüd mängin uuesti ja üks vend sai 5min jooksul 3x QQ, sai korra ära, paar minutit läks mööda sai uuest QQ ja kohe järgmine käsi jälle QQ.
                    pokerstars siis. (ärge saage valesti aru ei arva et PS on rigged vms lihtsalt huvitav)

                    edit. lol just tegi QQ mind tühjaks

                    Comment

                    • Madis_89
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 841

                      #1330
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      Nice, trio client tahab Psw uuesti, hea et ma seda viimati paar aastat tagasi sisestasin.(pole meeles enam:()

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #1331
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Algselt postitas eddi Vaata postitust
                        päris kahtlane värk, eile 8 lauda korraga mängides sain mingi 10x QQ kätte ühe tunni jooksul, korra isegi 2 lauas samal ajal ja nüüd mängin uuesti ja üks vend sai 5min jooksul 3x QQ, sai korra ära, paar minutit läks mööda sai uuest QQ ja kohe järgmine käsi jälle QQ.
                        pokerstars siis. (ärge saage valesti aru ei arva et PS on rigged vms lihtsalt huvitav)

                        edit. lol just tegi QQ mind tühjaks
                        Mina tegn ka eile vist rekordi kui sain 27 k'e jooksul 4x AA turniiril.

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #1332
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Algselt postitas eddi Vaata postitust
                          päris kahtlane värk, eile 8 lauda korraga mängides sain mingi 10x QQ kätte ühe tunni jooksul, korra isegi 2 lauas samal ajal ja nüüd mängin uuesti ja üks vend sai 5min jooksul 3x QQ, sai korra ära, paar minutit läks mööda sai uuest QQ ja kohe järgmine käsi jälle QQ.
                          pokerstars siis. (ärge saage valesti aru ei arva et PS on rigged vms lihtsalt huvitav)

                          edit. lol just tegi QQ mind tühjaks
                          Ma saan täpselt nii aru, et ps on rigged, ainus huvitav osa on see, et sa võtad vaevaks 8tabledes lugeda kokku kui tihti sa mingit kaarti saad tunni aja jooksul.

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #1333
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            no ma ei tea. Mu ptr pole mitu päeva uuenenud.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #1334
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              kellelgi ei ole

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #1335
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                on küll ju. tuttaval terve hommik uuenenud

                                Comment

                                Working...