Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Ei ole pädev jälgija, aga eeldan, et trend on tõusev. USD puhul kindlasti, eurotsoon on teooriat vaadates fucked up anyways ehk midagi head loota ei ole.
Algselt postitas mkva
Vaata postitust
Comment