***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
@Codecci:
Ei tea jah, ega see pokkerisõpruskond mul väga suur ei ole. 4-5 inimest ehk.
Seega stake kui sellist küsinud ei ole, võlgu olen aga võtnud küll.
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
25.11.2009 on viimane võit bingoga(27 eek), sealt edasi on ainult üks nädal ostmata jäänud ja no hit. Vikingit mängin ka sama palju. MTA võiks mul www.eestiloto.ee ära blokida hoopis.
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
miks sa seda teed?Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust25.11.2009 on viimane võit bingoga(27 eek), sealt edasi on ainult üks nädal ostmata jäänud ja no hit. Vikingit mängin ka sama palju. MTA võiks mul www.eestiloto.ee ära blokida hoopis.
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...986#post192986
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Iga päev teen u. 10 km ringi väikese vennaga.Algselt postitas teerajaja Vaata postitustKeegi foorumirahvast Tallinnas jalgrattaspordiga tegeleb ? Vahet pole kas võistlus või harrastaja tasemel.
Eile otsustasin level up-ida ja joosta poole lühem maa ratta kõrval, osutus veaks, täna ei saanud kohe üldse liigutada end.
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
FYPAlgselt postitas kivisaba Vaata postitustkeegi lasnas elab ja viitsib rattaga kord või paar nädalas trenni mõttes viimsisse ja tagasi sõita andku teada
Comment
-
Comment
Comment