Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
:D üritan mängida..
suht kolin viimased pool kuud ühest väiksest korterist teise :D
hui viitsingi koristada..
ja liigutan oma bankrolle netis viimased 2 kuud (fakking neteller paneb näkku)
aga jh.. üldiselt üritan päevas ikka paar tundi mängida :)
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust
suht kolin viimased pool kuud ühest väiksest korterist teise :D
hui viitsingi koristada..
ja liigutan oma bankrolle netis viimased 2 kuud (fakking neteller paneb näkku)
aga jh.. üldiselt üritan päevas ikka paar tundi mängida :)
TC
Comment