***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #1156
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    1. Sass saab bänni
    2. Sass tuleb tagasi ja annab sellest teada.
    3. Hakatakse kraaksuma ja Sass hakkab teistele vastu kraaksuma
    4. Sass saab bänni.
    5. ???
    6. PROFIT!
    eino.. oleks siis mille eest bann pandud on... iga inimene läheks närvi kui mingid ma ei tea leitsid ja lebovennad ja kes siin ma ei tea mis teksti ajavad , mille eest peaks ammu banni lükkama, seda ei saa.
    Siis tulen mina, tahan siia lehele saada ja vastu tuleb kiri ala "Olete banned kuna sa ütlesid ühele kasutajale loll"

    NO on see normaalne v? EI

    Kui te sellest aru ei saa siis ma ei tea, ime ka et te(mitte kõik kes seda loevad) pole banni saanud kui siin on taolised moded nagu teie.

    End of the story... ja ausalt, nagu rankale juba teatasin mida ma siin korraldama hakkan, siis mind enam ei koti ka eriti kui keegi l0xx mulle siin lifetime banni keerab. Kui see normaalne foorum ei ole ja igal võimalikul juhul sitta keeratakse, siis ei taha siin ykski uus inimene enam olla ja teen kõik selleks et see foorum saaks teistes kohtades "hea" kommentaari oma modede ja rahva kohta. Sita keeramisel ja sitakeeramisel on vahe ka ja kui sellest piirist üle astutakse, ise aru saamatagi, siis on midagi viga sellel model v asjal.. Aitäh.. ja oma ma ei tea mis kommentaarid võite endale jätta.
    Last edited by Sass; 13.04.10, 21:35.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #1157
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Cool story Bro!!

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1158
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Algselt postitas Sass Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Demokraatia on karm stuff.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #1159
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Millisest modest jahud?

          Ma ju pidin see ainus kurja juur olema?

          E: Ja katsu ennast ka vahel kriitlise pilguga vaadata.
          Last edited by vapsik; 13.04.10, 21:47.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #1160
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            amm mida sa protesteerid nüüd sass. Sa juba ütlesid, et mittemillegi eest said bänni. Ei ole vaja mijon posti veel juurde teha sama sõnumiga. Niimoodi steamides siin ei lähe kaua kui järgmise saad. Rahune ja katsu olla. Ja see nigga värk sinu postituses oli muide rassistlik antud kontekstis mitte süütu sõnakõlks. Kas just 10 päeva aga ma arvan et ilma karistuseta ikka ei saaks. chill

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1161
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              Algselt postitas Sass Vaata postitust
              eino.. oleks siis mille eest bann pandud on... iga inimene läheks närvi kui mingid ma ei tea leitsid ja lebovennad ja kes siin ma ei tea mis teksti ajavad , mille eest peaks ammu banni lükkama, seda ei saa.
              Siis tulen mina, tahan siia lehele saada ja vastu tuleb kiri ala "Olete banned kuna sa ütlesid ühele kasutajale loll"

              NO on see normaalne v? EI

              Kui te sellest aru ei saa siis ma ei tea, ime ka et te(mitte kõik kes seda loevad) pole banni saanud kui siin on taolised moded nagu teie.

              End of the story... ja ausalt, nagu rankale juba teatasin mida ma siin korraldama hakkan, siis mind enam ei koti ka eriti kui keegi l0xx mulle siin lifetime banni keerab. Kui see normaalne foorum ei ole ja igal võimalikul juhul sitta keeratakse, siis ei taha siin ykski uus inimene enam olla ja teen kõik selleks et see foorum saaks teistes kohtades "hea" kommentaari oma modede ja rahva kohta. Sita keeramisel ja sitakeeramisel on vahe ka ja kui sellest piirist üle astutakse, ise aru saamatagi, siis on midagi viga sellel model v asjal.. Aitäh.. ja oma ma ei tea mis kommentaarid võite endale jätta.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #1162
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Algselt postitas Sass Vaata postitust
                eino.. oleks siis mille eest bann pandud on... iga inimene läheks närvi kui mingid ma ei tea leitsid ja lebovennad ja kes siin ma ei tea mis teksti ajavad , mille eest peaks ammu banni lükkama, seda ei saa.
                Siis tulen mina, tahan siia lehele saada ja vastu tuleb kiri ala "Olete banned kuna sa ütlesid ühele kasutajale loll"

                NO on see normaalne v? EI

                Kui te sellest aru ei saa siis ma ei tea, ime ka et te(mitte kõik kes seda loevad) pole banni saanud kui siin on taolised moded nagu teie.

                End of the story... ja ausalt, nagu rankale juba teatasin mida ma siin korraldama hakkan, siis mind enam ei koti ka eriti kui keegi l0xx mulle siin lifetime banni keerab. Kui see normaalne foorum ei ole ja igal võimalikul juhul sitta keeratakse, siis ei taha siin ykski uus inimene enam olla ja teen kõik selleks et see foorum saaks teistes kohtades "hea" kommentaari oma modede ja rahva kohta. Sita keeramisel ja sitakeeramisel on vahe ka ja kui sellest piirist üle astutakse, ise aru saamatagi, siis on midagi viga sellel model v asjal.. Aitäh.. ja oma ma ei tea mis kommentaarid võite endale jätta.
                Mida sa korraldama siis hakkad? Võistluseid, mälumängu?
                Selles suhtes oled seekord vähemalt korrektne, et ranka käest luba küsisid.

                Juba läheb paremaks!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1163
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Algselt postitas Sass Vaata postitust
                  eino.. oleks siis mille eest bann pandud on... iga inimene läheks närvi kui mingid ma ei tea leitsid ja lebovennad ja kes siin ma ei tea mis teksti ajavad , mille eest peaks ammu banni lükkama, seda ei saa.
                  Siis tulen mina, tahan siia lehele saada ja vastu tuleb kiri ala "Olete banned kuna sa ütlesid ühele kasutajale loll"

                  NO on see normaalne v? EI

                  Kui te sellest aru ei saa siis ma ei tea, ime ka et te(mitte kõik kes seda loevad) pole banni saanud kui siin on taolised moded nagu teie.

                  End of the story... ja ausalt, nagu rankale juba teatasin mida ma siin korraldama hakkan, siis mind enam ei koti ka eriti kui keegi l0xx mulle siin lifetime banni keerab. Kui see normaalne foorum ei ole ja igal võimalikul juhul sitta keeratakse, siis ei taha siin ykski uus inimene enam olla ja teen kõik selleks et see foorum saaks teistes kohtades "hea" kommentaari oma modede ja rahva kohta. Sita keeramisel ja sitakeeramisel on vahe ka ja kui sellest piirist üle astutakse, ise aru saamatagi, siis on midagi viga sellel model v asjal.. Aitäh.. ja oma ma ei tea mis kommentaarid võite endale jätta.
                  Sassil on osalt õigus ja ma ei hakkagi vastu vaidlema. Ma ei pea silmas tema karistust (las see olla) aga IMO on vendi, kes samade või vängamate asjade eest ei ole midagi saadud.

                  Minu poolt peace ja ütle, mis number pusa sulle selga istub.

                  PS! See ei ole nali.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1164
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Nii piinlik on vaadata pokertubeist neid interviuusi inimestega Betfair eventilt.
                    Kahju, et ei leita inglise keele oskusega inimest neid tegema.

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #1165
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      Algselt postitas Sass Vaata postitust
                      eino.. oleks siis mille eest bann pandud on... iga inimene läheks närvi kui mingid ma ei tea leitsid ja lebovennad ja kes siin ma ei tea mis teksti ajavad , mille eest peaks ammu banni lükkama, seda ei saa.
                      Siis tulen mina, tahan siia lehele saada ja vastu tuleb kiri ala "Olete banned kuna sa ütlesid ühele kasutajale loll"

                      NO on see normaalne v? EI

                      Kui te sellest aru ei saa siis ma ei tea, ime ka et te(mitte kõik kes seda loevad) pole banni saanud kui siin on taolised moded nagu teie.

                      End of the story... ja ausalt, nagu rankale juba teatasin mida ma siin korraldama hakkan, siis mind enam ei koti ka eriti kui keegi l0xx mulle siin lifetime banni keerab. Kui see normaalne foorum ei ole ja igal võimalikul juhul sitta keeratakse, siis ei taha siin ykski uus inimene enam olla ja teen kõik selleks et see foorum saaks teistes kohtades "hea" kommentaari oma modede ja rahva kohta. Sita keeramisel ja sitakeeramisel on vahe ka ja kui sellest piirist üle astutakse, ise aru saamatagi, siis on midagi viga sellel model v asjal.. Aitäh.. ja oma ma ei tea mis kommentaarid võite endale jätta.
                      mis sa nussid nyyd, ma olen koguaeg sinu ja krisi poolt olnud ju :D
                      ausat arvamust tahad, siis leian isegi, et teie karistused on omamoodi
                      olnud.

                      n6uan avalikku vabandust sinu k2est!

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1166
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1167
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Mul vist joppas, et ma selle lingi nalja eest banni ei saanud, 1.aprill oli kah siis. Mingi board meeting igatahes käis :D

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #1168
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            motiveerige mind mängima!

                            saate:
                            kui hästi läheb.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1169
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              varikas, millega sa üldse tegeled? üldse ei mängi ?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1170
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Ei tahaks uut teemat teha ja ise hetkel grindin. Kas vastane tegi +EV calli kui ta teab mu kaarte?

                                Käsi:
                                Cake Poker $200.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 638510
                                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                                UTG: $186.75
                                UTG+1: $276.75
                                MP: $212.75
                                Hero (CO): $438.70
                                BTN: $197.00
                                SB: $409.35
                                BB: $63.35

                                Pre Flop: ($3.00) Hero is CO with 9 9
                                UTG calls $2, 1 fold, MP raises to $7, Hero calls $7, 3 folds, UTG calls $5

                                Flop: ($24.00) J 9 5 (3 players)
                                UTG checks, MP checks, Hero bets $17.00, UTG calls $17, MP folds

                                Turn: ($58.00) 2 (2 players)
                                UTG bets $32.00, Hero raises to $82, UTG calls $50

                                River: ($222.00) K (2 players)
                                UTG bets $80.75, Hero calls $80.75

                                Final Pot: $383.50
                                UTG shows 8 7
                                Hero shows 9 9
                                UTG wins $380.50
                                (Rake: $3.00)

                                Comment

                                Working...