Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
eino.. oleks siis mille eest bann pandud on... iga inimene läheks närvi kui mingid ma ei tea leitsid ja lebovennad ja kes siin ma ei tea mis teksti ajavad , mille eest peaks ammu banni lükkama, seda ei saa.
Siis tulen mina, tahan siia lehele saada ja vastu tuleb kiri ala "Olete banned kuna sa ütlesid ühele kasutajale loll"
NO on see normaalne v? EI
Kui te sellest aru ei saa siis ma ei tea, ime ka et te(mitte kõik kes seda loevad) pole banni saanud kui siin on taolised moded nagu teie.
End of the story... ja ausalt, nagu rankale juba teatasin mida ma siin korraldama hakkan, siis mind enam ei koti ka eriti kui keegi l0xx mulle siin lifetime banni keerab. Kui see normaalne foorum ei ole ja igal võimalikul juhul sitta keeratakse, siis ei taha siin ykski uus inimene enam olla ja teen kõik selleks et see foorum saaks teistes kohtades "hea" kommentaari oma modede ja rahva kohta. Sita keeramisel ja sitakeeramisel on vahe ka ja kui sellest piirist üle astutakse, ise aru saamatagi, siis on midagi viga sellel model v asjal.. Aitäh.. ja oma ma ei tea mis kommentaarid võite endale jätta.
Algselt postitas Karikakar
Vaata postitust
Siis tulen mina, tahan siia lehele saada ja vastu tuleb kiri ala "Olete banned kuna sa ütlesid ühele kasutajale loll"
NO on see normaalne v? EI
Kui te sellest aru ei saa siis ma ei tea, ime ka et te(mitte kõik kes seda loevad) pole banni saanud kui siin on taolised moded nagu teie.
End of the story... ja ausalt, nagu rankale juba teatasin mida ma siin korraldama hakkan, siis mind enam ei koti ka eriti kui keegi l0xx mulle siin lifetime banni keerab. Kui see normaalne foorum ei ole ja igal võimalikul juhul sitta keeratakse, siis ei taha siin ykski uus inimene enam olla ja teen kõik selleks et see foorum saaks teistes kohtades "hea" kommentaari oma modede ja rahva kohta. Sita keeramisel ja sitakeeramisel on vahe ka ja kui sellest piirist üle astutakse, ise aru saamatagi, siis on midagi viga sellel model v asjal.. Aitäh.. ja oma ma ei tea mis kommentaarid võite endale jätta.

kui hästi läheb.
TC
9 
9
Comment