***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1066
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Chuck Liddell mu lemmik, Silva teine.

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #1067
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Suitsetamist maha jätta on jumala kerge, ma olen seda sada korda teinud : )

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #1068
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Algselt postitas ingu Vaata postitust
        Suitsetamist maha jätta on jumala kerge, ma olen seda sada korda teinud : )
        ilmselge oskamatus

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1069
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Chuck Liddell mu lemmik, Silva teine.
          Viimast Anderson Silva fighti vaatasid (UFC 112 - vs Demian Maia)? I lol'd.

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #1070
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Imo tehakse Silvale natukene liiga selle fightiga. Kino peab ka ikka natukene saama...olgu see siis nn ebaeetilisel teel saadud.

            Comment

            • Tom
              Julm Donk
              • Nov 2009
              • 60

              #1071
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              Algselt postitas Lutzky Vaata postitust
              Imo tehakse Silvale natukene liiga selle fightiga. Kino peab ka ikka natukene saama...olgu see siis nn ebaeetilisel teel saadud.
              Kui ta oleks lõpu peale teind vastasele sis poleks kriitikaks peaaegu põhjustki. Mind isiklukult absoluutselt ei koti see "kino". Silvale jh pole vastast selles kaalus liht ja ju ta nats tüdinenud, aga tulgu tehku siis 2 minutiga asi ära. Selle esitusega kaotas ta sitax fänne.

              Keegi seda pani tähele irw :D?

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #1072
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                HAHA. Kommentaator ei julenud midagi öelda ka vist :D

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #1073
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Algselt postitas Tom Vaata postitust
                  Kui ta oleks lõpu peale teind vastasele sis poleks kriitikaks peaaegu põhjustki. Mind isiklukult absoluutselt ei koti see "kino". Silvale jh pole vastast selles kaalus liht ja ju ta nats tüdinenud, aga tulgu tehku siis 2 minutiga asi ära. Selle esitusega kaotas ta sitax fänne.

                  Keegi seda pani tähele irw :D?
                  Ma ei ole kindlasti UFC ekspert, aga fakt on see, et antud ETTEVÕTE omab mma-turust niivõrd suurt osa, et paratamatult ei jää Silval muud üle kui niimoodi protesteerida enda kaalukategooria nõrkuse üle st UFC-st lahkumine on pointlesse ehk vastased veel nõrgemad ja cash madal. Mingil määral mul on UFC-st isegi natukene kahju, sest erinevalt nt poksile ei ole fighteritel eriti midagi öelda st Dana White otsustab, kes kellega seekord fightib (mis on loomulikult ka hea, sest White kuulab enamjaolt fänne ja tahab money teha).

                  PS! Mind küll kotib kino, sest kino peab saama - muidu ei ole üldse põnev ju.

                  L.

                  Comment

                  • Tom
                    Julm Donk
                    • Nov 2009
                    • 60

                    #1074
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    White ei oma siiski kontrolli kaalukatekooriate tugevuse või nõrkuse üle, UFCs võitlevad maailma parimad kui välja arvata osad kellega ühel või teisel pole suudetud lepingut saada. Pole lihtsalt võtta vastaseid, mitte vastased pole kehvad vaid Silva on lihtsalt nii domineeriv. Dana White on korduvalt öelnud, et Silva on ta lemmik(peale viimast muutus ilmselt) ja läbi aegade parim p4p.

                    UFC 112 fightiga oli see asi, et Vitor Belfort, kes Silvaga pidi võitlema sai vigastuse ja sellepärast tuli kähku keegi leida sinna. Mix White peaks tahtma asja igavaks ajada, ei näe mitte mingit põhjust selleks. Silva peab raudselt üles minema ja korra seda juba teinud, Griffini omas esimeses raundis samasuguse lollitamisega. Isegi heavyweight poleks välistatud. Eks me näe, midagi muutub raudselt peale seda.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1075
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      Kuskil 2p2 foorumites oli, et miski vang (või vangivalvur) rääkis elust vanglast. Keegi saaks mind lingida pristida?

                      Comment

                      • JohnnyDolce
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2009
                        • 454

                        #1076
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kuskil 2p2 foorumites oli, et miski vang (või vangivalvur) rääkis elust vanglast. Keegi saaks mind lingida pristida?

                        Vangivalvur :
                        http://forumserver.twoplustwo.com/62...prison-182910/

                        Vang :

                        Comment

                        • mkva
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1972

                          #1077
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Kuidas Spain lühidalt on? Nagu on UK ja US jne..

                          Comment

                          • Mandre
                            Jube Noob
                            • Mar 2009
                            • 196

                            #1078
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            ESP
                            peaks olema ?

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #1079
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              ty

                              Comment

                              • SanderT
                                Julm Donk
                                • Jan 2010
                                • 56

                                #1080
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Algselt postitas Tom Vaata postitust
                                Silva on ta lemmik(peale viimast muutus ilmselt) ja läbi aegade parim p4p.
                                Pole ka peksualade spetsialist aga kas parim pound for pound fighter Fedor Emilianenko ei peaks olema?

                                Või see on selline teema, et iga lits kiidab oma v***u ja eksperdid jagunevad samuti küll ühe, küll teise pooldajaks?

                                Comment

                                Working...