***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC***
Üle Vindi on muu kuues nimi.Algselt postitas lenC Vaata postitustmuutsin pealkirja ära, taking it too far imo :(
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** lenC, ära näpi!
märtsi offtopicu TOP23 postitajad:
ranka 134
leits 129
variatsioon 93
hotcocacola 82
yolpa 65
speedi 59
Godspeed_EJ 58
rahvavaenlane 53
rohelinekonn 51
Rage 51
andu_andu 49
vapsik 48
Kris 46
nomerlot 45
Codecci 44
Viski 44
mkva 43
antnx 39
nikitheone 33
flipmachine 31
pikk28 30
inward 30
lenC 29
Comment
-
Re: *APRILLI OFFTOPIC*Aprill on Gregoriuse kalendris aasta neljas kuu. Selles on 30 p
aprillileveldamise võite endale ***** pista
Comment
-
Re: *APRILLI OFFTOPIC*Aprill on Gregoriuse kalendris aasta neljas kuu. Selles on 30 p
Elämä on laiffi
Kõigepealt lastakse maha su sõbrad. Siis röövitakse su kokaiin. Siis helistatakse sulle ja öeldakse, et nad tahavad oma raha. Sa varastad Pontiac Firebirdi või Lamborgini Testarossa, et jõuda oma advokaadi jutule. Teel advokaadi juurde sõidad paar jalakäijat surnuks, crashid mõned teised autod ja tapad tänavavõitluses politseiniku. Nüüd on sul oma relv.
Ma pole kunagi olnud teab-mis-teadlik arvutimängude maailmast, kuid nähes mängu “Grand Theft Auto 3: Vice City”, olin müüdud. Üle hulga aja kohtasin ma popkultuuri toodet, mis on täiesti vaba igasugustest piirangutest. Sa oled Versace’i ülikonnas kurjategija 80ndate Miamis, sinu varastatud sportautos mängivad parimad latiino raadiojaamad, sind jahivad matšeetedega puertoriiko kokad, kogu kohalik ment, kogu rahvusvaheline kuritegelik eliit, kõikvõimalikud bitchid ja teised toredad tegelased. Kui cool üks mäng üldse olla saab? Mängutootja Rockstar Games ei ole ühegi detaili pealt kokku hoidnud ja see, mis mängus toimub, on tõesti rock 'n' roll ja sina oled staar. Hull-hull.
Kuid reaalsus võib olla veelgi hullem. Eelmine nädal rääkis üks Soome sõber mulle pikalt maailma kõigi aegade parimast suusahüppajast Matti Nykänenist. Ta rääkis, kuidas Matti on pärast sportlasekarjääri raha teeninud laulja, strippari ja erootikatelefoni vastuvõtjana. Ta rääkis, kuidas kroonilises rahapuuduses viibiv Matti oli avanud mingi nännimüümise veebilehekülje, mis osutus üsna edukaks, kuid ei ravinud rahapuudust. Kui temalt küsiti, kuhu see raha kaob, selgus, et Matti võtab oma veebilehekülje tasu välja siidris. Pärast seda kui Matti oli crashinud oma kolmanda või neljanda auto, keeldus tema viies või kuues abikaasa, mingi vorstitööstuse pomo tütar, talle uut ostmast, millepeale Matti teda noaga ründas. Isegi pärast alkoravi ja muid kliinikuid ei ole see mees muutunud ja ilmselt ei muutu kunagi. Sest nagu Matti ise ütleb, “Elämä on laiffi.”
Comment
-
Re: *APRILLI OFFTOPIC*Aprill on Gregoriuse kalendris aasta neljas kuu. Selles on 30 p
kas esimene aprill?
Comment
-
-
Re: *APRILLI OFFTOPIC*Aprill on Gregoriuse kalendris aasta neljas kuu. Selles on 30 p
ära Nussa nyyd :(Algselt postitas lenC Vaata postitustuus nimi rocks, lebol võimatu üle trumbata
Comment
-
Re: *APRILLI OFFTOPIC*Aprill on Gregoriuse kalendris aasta neljas kuu. Selles on 30 p
Henri, kas sa nussa-saia tahad?Algselt postitas lebovend Vaata postitustära Nussa nyyd :(
Comment
-
Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)[YOUTUBE]uS8f7P-HIcY[/YOUTUBE]
Comment
TC
Comment