Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
imho halb idee.. kuna tööinimesena öösel ei saa mängida.. siis õhtusel ajal saan ma kahest keskkonnast piisvaalt head lauad kokku.. ühest pigem mitte ja peaks muudkui laudu vahetama..
Algselt postitas -andres-
Vaata postitust
TC
Comment