***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #436
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Ma usun, et nüüd oleks õige aeg proovida vaid ühes kohas mängimist või on halb idee?
    imho halb idee.. kuna tööinimesena öösel ei saa mängida.. siis õhtusel ajal saan ma kahest keskkonnast piisvaalt head lauad kokku.. ühest pigem mitte ja peaks muudkui laudu vahetama..

    Comment

    • nummar
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 322

      #437
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      HSP polegi siis see nädal ? : ((((

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #438
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Algselt postitas nummar Vaata postitust
        HSP polegi siis see nädal ? : ((((
        no mis see nüüd siis olgu:S

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #439
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
          mul on väike rahakott kogu aeg tagataskus - seda pole põmst nähagi ja jälge ka ei jää. telefon ühes esitaskus, võtmed teises.
          ma tõmban ennast mällu ära ja siis pohh kas kaob miskit või ei. Telefon on kah special rott et ei oleks kahju kaotada. raha üle 2k üldiselt kaasas ei kanna. nr telefonis on vist alla 50 kui neist ilma siis vahet pole sest mobla on nagunii väga tihti välja lülitatud. pms ainult pidude jaoks lülitan sisse. Elu nagu lill. Hommiku nagunii ei mäleta kas jõid raha maha või virutati ära. Ainult panga kaarte ei viitsi uusi eriti teha.

          Ühekorra on varastatud kah rahakott ära. Tenerifel üks neeger tahtis kella müüa tänaval aga ma ei ostnud sest ta 2€ ei olnud nõus ja sellepeale virutas rahakoti ära. Siis ajas küll leili

          Comment

          • minbetmillionaire
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 363

            #440
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Algselt postitas nummar Vaata postitust
            HSP polegi siis see nädal ? : ((((
            Kuidas ei ole kui Usas oli juba eetris, pole lihtsalt netti tekitatud veel

            E: veits hangub aga lõpuks hakkas mängima
            Last edited by minbetmillionaire; 05.04.10, 14:22.

            Comment

            • isenseven
              Grinder
              • Sep 2009
              • 598

              #441
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              tänud lingi eest, aga ei saa seda pokerstrategy reklaami kuidagi ära.
              Kohe kui hakkan X-st kinni vajutama nurgas tuleb see playeri riba sinna peale ja ei saa vajutada seda.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #442
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                mhm.. neljapa õhtu juhtus selline teema.. et hilisõhtul tuli sõpradega mõte.. et läheks linna Populari, teeks paar vesipiipu ja kuulaks head muusikat.. paha lugu oli see, et kell oli 1 öösel kui linna jõudsime.. ja Popular pandi selleks ajaks kinni.. ja siis me olime linna peal.. ja olgem ausad, ei osanud me kuhugi mujale suurt minna.

                Sellest tulenevalt siis küsimus, kus Tallinna kesklinnas on veel mõnusaid chillout kohtasid, kus ei oleks mingeid trosse täis või ülerahvastatud, kus saaks võtta jooki ja miks ka mitte snäkki.. ja põhikriteeriumiks peaks olema muusika, mis peaks olema dnb või house või midagi sellelähedast downbeati..

                Comment

                • SanderT
                  Julm Donk
                  • Jan 2010
                  • 56

                  #443
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Ise Tallinnas enam ei ela, aga aastake tagasi sai Estonia pst Double Coffee's (Tammsaare pargi kõrval) varahommikuid veedetud. Koht on 24 h lahti ja isegi nädalavahetuste koidutundidel vähe rahvast. Küll aga võid sa öösel seal igasugu tegelasi kohata, vene lesbodest pintsakuga alkohoolikuteni. Enamasti konfliktivabad siiski.

                  Lisaboonus oli omal ajal, et kui waitressidega mesijuttu ajada, said ise mussi valida. Muidu vist mängib raadio, aga mõnda aega tagasi oli neil päris arvestatav muusikavalik, nu-jazz, deep-house, dark/dubstep, jungle, isegi fking dancehalli oli neil päris korralikult ja noh muidugi ka raadiohitte.

                  Snäkke serveeritakse öö läbi, täismahus eineid vist keset ööd ei anta.
                  Last edited by SanderT; 05.04.10, 15:32.

                  Comment

                  • erplander
                    ekrelander
                    • Oct 2008
                    • 1029

                    #444
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                    icic. ma pole 2 aastat juuksuris käinud. mugav vend vist
                    ma umbes 20, ei mäletagi kas viimati oli 80. aastate lõpus või 90. algul.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #445
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      in before: "kas sina oledki see mees oma avataril?"

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #446
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        kas sina oledki see mees oma avataril?

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #447
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          lenC sul pole avatari

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #448
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            avatarid on overrated
                            Last edited by lenC; 05.04.10, 16:27. Põhjus: locationid ka!

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #449
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              ment, kas su eelmise kuu graafik oli rush pokkeri oma?

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #450
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                ment, kas su eelmise kuu graafik oli rush pokkeri oma?
                                Ment on minu arvates Starsis ja mina olen endiselt ainuke Rush pokeri pro.

                                Comment

                                Working...