***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #391
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    fulltildis rush pokerit mängides ei kuvatagi statse lauale või tegemist on minu hemi probleemiga vms ?
    emm... kuidas ta siis kuvada saaks? iga käsi on erinevad vastased ja hand history tekib peale seda kui käsi on mängitud.. mil sa liigud juba järgmisesse lauda.. seega statid lauas on kuvatavad küll.. aga ainukesed statid mis õiged on, on su enda statid..

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #392
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      ty ty :D

      krdi, ootan HSP uusi osasid juba sitaks kaua :S
      2+2 rahvas on ka tildis, et miks pole youtubes ega pokertubes juba osasid

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #393
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        taskuvarastest....
        priva, sul joppas ja loodetavasti tegid noted tulevaseks eluks ära.
        mul oli kunagi juhus, kui läksime sõpradega biljardit mängima(othello mustamäel 10a tagasi) ja joped viskasime nagu ikka laua kõrvale nagisse. olime sõbra mazda 626-ga ja kuna vend sõitis, siis olid auto võtmed tema jope taskus. ma olin pisut külmetanud ja otsustasin 1 kuum tee macist võtta ja võtsin auto võtmed ja läksin tüdrukuga 15 min-ks ära.
        5 min hiljem helistas vend, et ega jopet autos ei ole. ei olnud. oli nagist ära varastatud(suht kallis oli selle aja kohta, ca 4k Replay). uurisime siis hiljem asja ja erinevaid kanaleid pidi saime teada, et meil läks õnneks, kuna kohe oli silm peale pandud ja taheti autot tagasimüümiseks rotti lasta. ei pandud lihtsalt tähele, kui olin vahepeal autovõtme taskust ära võtnud. niiet sõbra auto jäi alles.
        teine juhus oli, kui Bamba biljardist ca 7-8a tagasi lasti rotti italianode G-klassi MB. olin kõrval lauas mängimas. käekiri sama, võtmed jope tasus, jope lännu.
        peale seda pole ma kunagi jätnud söögi vms kohtades võtmeid, rahakotti, telefoni jope taskusse ega kandud rahakotti tagataskus, mis lisaks ebamugavusele on eriti kerge saak, näeb kole välja(vanakool) ja kulutab tagataskusse jooned.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #394
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          emm... kuidas ta siis kuvada saaks? iga käsi on erinevad vastased ja hand history tekib peale seda kui käsi on mängitud.. mil sa liigud juba järgmisesse lauda.. seega statid lauas on kuvatavad küll.. aga ainukesed statid mis õiged on, on su enda statid..
          osaliselt õige, aga lisaks, et sa saad HM-l lasta FTP note'idesse statid kirjutada, et päris ilma olema ei pea.

          Või noh, mingi aeg igatahes sai, esmapilgul ei leia seda kohta HM-s üles :/

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #395
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Mitte, et ma kuskil Narvas oleks üles kasvanud, aga see, et stuffi jope taskutesse mitte jätta tundub mulle suht iseenesestmõistetav.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #396
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              Algselt postitas lenC Vaata postitust
              Mitte, et ma kuskil Narvas oleks üles kasvanud, aga see, et stuffi jope taskutesse mitte jätta tundub mulle suht iseenesestmõistetav.
              valetad :D

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #397
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Rahakott tagataskus, võtmed-telefonid jope taskus, asjad autos nähtaval kohal on pehmelt öeldes vargale kutse edastamine. Ma ei jäta kunagi asju jope taskusse, kui kusagil avalikus kohas viibin veel vähem kannan rahakotti tagataskus.

                Eile just naine rääkis, et sõbrannal löödi ndl.vah. autol aken sisse. Selgus, et oli jätnud ööseks seljakoti tagaistmele, mis oli varga jaoks sama nagu sitt kärbsele.
                Last edited by Godspeed_EJ; 05.04.10, 09:35.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #398
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  HSP netu?

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #399
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    veel mitte

                    tra ma olen gigastressis :D, kaua võib oodata

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #400
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      2+2 midagi kirjutati et no HSP this week? hui teab kui tõene see on

                      Comment

                      • bounce
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 865

                        #401
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        vihjati jah juutuubis kah et see nädal skipib.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #402
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Comment

                          • raunooo
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 422

                            #403
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            Keegi Tartust The Poker Mindseti laenaks?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #404
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              mul ka korra pubist jope pihta pandud.. jope taskus heal juhul kindad ja müts ja prillid.. neva midagi väärtuslikku sinna jätnud.. tagataskust pole mul rahakotti veel keegi suutnud pihta panna.. automaatne liigutus sees panna käsi tahataskusse kui rahvarohkes kohas olen..

                              Comment

                              • qjet
                                Grinder
                                • Apr 2009
                                • 806

                                #405
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                ***** see habeme mitte ajamine sünnipäevani tahab vist katki jääda. kibelen juba seda maha ajama, kuigi pole isegi nädalat veel möödas :|

                                Comment

                                Working...