***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #331
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Algselt postitas olavike Vaata postitust
    Kui meil on käibel EUR ja enamus tubasid pakuvad EUR konto võimalust, siis miks peaks keegi veel USD kontot endale kuskile tuppa tegema?
    No kui sa põhjendad oma currency vahetussoovi nii hea asjaga nagu valuutavahetus riigis, küll nad lasevad. Btw, ballad saavad MB-s multicurrencyt kasutada, e. siis lubatud 2 erinevat kurssi korraga ja teenustasusid ei võeta. "Balla" staatuseks tuleb iga kuu liigutada 5000€ läbi MB

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #332
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      kuda starsis neid T$ vahetada sai?

      Comment

      • isenseven
        Grinder
        • Sep 2009
        • 598

        #333
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
        kuda starsis neid T$ vahetada sai?
        Read our honest review of PokerStars. We'll provide an overview of the app, poker games to play, the best bonuses, and promo codes. Download now!

        seal peaks saama, aga on vist parema kursiga lehekülgi ka

        Comment

        • taasver
          Grinder
          • Oct 2008
          • 584

          #334
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          2+2's saab parema kursiga müüa

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #335
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Põmst nagu ma aru saan siis kui võidad mõnel turnal satika või mingi pileti kuhugi, siis selle saad vahetada T$'ks ja siis seda edasi $'ks?

            Comment

            • Kris
              Grinder
              • Mar 2009
              • 860

              #336
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              nop nende turna $ mängid tesi turnasid, mis sobilikud sulle.

              Comment

              • taasver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 584

                #337
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Algselt postitas Kris Vaata postitust
                nop nende turna $ mängid tesi turnasid, mis sobilikud sulle.
                Aga vahetada T$ või W$ tavaliseks $ saab ka ikka.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #338
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Algselt postitas Kris Vaata postitust
                  nop nende turna $ mängid tesi turnasid, mis sobilikud sulle.
                  Neid saab vahetada ka nagu taasver ütles. OT teema küll, aga ära hakka mingit jama teistele ajama sellistes küsimustes.

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #339
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    jep, vaatasin jh, et saan ka muid turnasi mängida nende eest, niiet siis pole probleemi.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #340
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      brr, mul juhtus ebameeldiv lugu...

                      Käisin sõbraga Solarises söömas. Sõime, minu taha "sööma" asusid vene mees ja selline naine. Mul tagi oli pandud toolile ja rahakotid ja mobla oli taskus.

                      Pokkeriread ütles, et midai on valesti

                      1) See mees oli kuidagi oma tooliga kahtlaselt lähedal minule. Olime seljakuti
                      2)Inimesed söövad, aga sel naisel oli ainult veeklaas vms Ei ole mulle kunagi meeldinud niisama sihipäratult niisama istuavd tüübid, eriti kelle silmad "otsides" ringi liiguvad ja kes näevad veel tolgused välja
                      3)Riietus polnud küll assotsiaali oma, kui ega ka midagi elegantset

                      Seega tundsin ebamugavaust ja tõstsin rahakoti(500 patakaga) endale püksisisetasku
                      Siis nad lahkusid. Keegi tädi veel ütles et need on taskuvarhad, et vaata kas kõik on olemas...

                      Vaatasin et võtmed, rahakott oli olemas. Aga mida ma ei leidnud oli mobla...
                      Õnneks oli mobla suht väärtusetu, aga väärtuslikud numbrid läksid!
                      Krt ma ei tea kui ma oleks neid teolt tabanud oleks ma vist kätega kallale läinud. Samas turvad liikusid ka ringi aga obv nad midagi ei märganud.

                      Seega holge Solarises ettevaatlikud, sela on taskuvargast narkomaanid!!1

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #341
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Haiged inimesed. Kui töötasin hotellis, siis seal oli pidevalt jama selliste vendadega. Tööpostil oli üks turva ka ainult, kes küll jälgis kaameraid, aga vahel ikka juhtus selliseid asju. Siis seda ajunussi klientidega.....

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #342
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          sellistele tulebki kohe hambasse anda.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #343
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            Haiged inimesed. Kui töötasin hotellis, siis seal oli pidevalt jama selliste vendadega. Tööpostil oli üks turva ka ainult, kes küll jälgis kaameraid, aga vahel ikka juhtus selliseid asju. Siis seda ajunussi klientidega.....
                            Kuidas neid kaltsakaid siis üldse hotelli lastakse? See ju märkab kohe silma kui mingi selline lontrus sihipäratult longib.

                            Saan aru, et suured keskused(Kristiine Viru vms) on raske korda hoida.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #344
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Noo eks regulaarsetest vendadest olid pildid ka olemas, aga noh eks vahel ikka mõni lipsas läbi. Ja need sommide tühjendajad just kaltsakad ei olnud ka. Aga noh mul savi, mis seal toimub, sain kinga sealt kuu aega tagasi.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #345
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                brr, mul juhtus ebameeldiv lugu...

                                Käisin sõbraga Solarises söömas. Sõime, minu taha "sööma" asusid vene mees ja selline naine. Mul tagi oli pandud toolile ja rahakotid ja mobla oli taskus.

                                Pokkeriread ütles, et midai on valesti

                                1) See mees oli kuidagi oma tooliga kahtlaselt lähedal minule. Olime seljakuti
                                2)Inimesed söövad, aga sel naisel oli ainult veeklaas vms Ei ole mulle kunagi meeldinud niisama sihipäratult niisama istuavd tüübid, eriti kelle silmad "otsides" ringi liiguvad ja kes näevad veel tolgused välja
                                3)Riietus polnud küll assotsiaali oma, kui ega ka midagi elegantset

                                Seega tundsin ebamugavaust ja tõstsin rahakoti(500 patakaga) endale püksisisetasku
                                Siis nad lahkusid. Keegi tädi veel ütles et need on taskuvarhad, et vaata kas kõik on olemas...

                                Vaatasin et võtmed, rahakott oli olemas. Aga mida ma ei leidnud oli mobla...
                                Õnneks oli mobla suht väärtusetu, aga väärtuslikud numbrid läksid!
                                Krt ma ei tea kui ma oleks neid teolt tabanud oleks ma vist kätega kallale läinud. Samas turvad liikusid ka ringi aga obv nad midagi ei märganud.

                                Seega holge Solarises ettevaatlikud, sela on taskuvargast narkomaanid!!1
                                Sitaks hea read.

                                Comment

                                Working...