Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
No kui sa põhjendad oma currency vahetussoovi nii hea asjaga nagu valuutavahetus riigis, küll nad lasevad. Btw, ballad saavad MB-s multicurrencyt kasutada, e. siis lubatud 2 erinevat kurssi korraga ja teenustasusid ei võeta. "Balla" staatuseks tuleb iga kuu liigutada 5000€ läbi MB
Algselt postitas olavike
Vaata postitust
Comment