Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
minu meelest oli kuldarikuu kõige parem topicunimi. Et nagu kummardus ja respekt kohaliku pokkerikommuuni poolt. Me peaks väärtustama selliseid asju, ei saa ainult lõõpida iga päev.
minu meelest oli kuldarikuu kõige parem topicunimi. Et nagu kummardus ja respekt kohaliku pokkerikommuuni poolt. Me peaks väärtustama selliseid asju, ei saa ainult lõõpida iga päev.
TC
Comment