***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #16
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC***

    Algselt postitas lenC Vaata postitust
    test
    solid 4k post

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #17
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC***

      muutsin pealkirja ära, taking it too far imo :(

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #18
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC***

        Algselt postitas lenC Vaata postitust
        muutsin pealkirja ära, taking it too far imo :(
        Üle Vindi on muu kuues nimi.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #19
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** lenC, ära näpi!

          märtsi offtopicu TOP23 postitajad:

          ranka 134
          leits 129
          variatsioon 93
          hotcocacola 82
          yolpa 65
          speedi 59
          Godspeed_EJ 58
          rahvavaenlane 53
          rohelinekonn 51
          Rage 51
          andu_andu 49
          vapsik 48
          Kris 46
          nomerlot 45
          Codecci 44
          Viski 44
          mkva 43
          antnx 39
          nikitheone 33
          flipmachine 31
          pikk28 30
          inward 30
          lenC 29

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #20
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** lenC, ära näpi!

            speedi selle kuu edetabelis enam ei tegutse

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: *APRILLI OFFTOPIC*Aprill on Gregoriuse kalendris aasta neljas kuu. Selles on 30 p

              aprillileveldamise võite endale ***** pista

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #22
                Re: *APRILLI OFFTOPIC*Aprill on Gregoriuse kalendris aasta neljas kuu. Selles on 30 p

                uus nimi rocks, lebol võimatu üle trumbata

                Comment

                • mkva
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1972

                  #23
                  Re: *APRILLI OFFTOPIC*Aprill on Gregoriuse kalendris aasta neljas kuu. Selles on 30 p

                  Elämä on laiffi

                  Kõigepealt lastakse maha su sõbrad. Siis röövitakse su kokaiin. Siis helistatakse sulle ja öeldakse, et nad tahavad oma raha. Sa varastad Pontiac Firebirdi või Lamborgini Testarossa, et jõuda oma advokaadi jutule. Teel advokaadi juurde sõidad paar jalakäijat surnuks, crashid mõned teised autod ja tapad tänavavõitluses politseiniku. Nüüd on sul oma relv.
                  Ma pole kunagi olnud teab-mis-teadlik arvutimängude maailmast, kuid nähes mängu “Grand Theft Auto 3: Vice City”, olin müüdud. Üle hulga aja kohtasin ma popkultuuri toodet, mis on täiesti vaba igasugustest piirangutest. Sa oled Versace’i ülikonnas kurjategija 80ndate Miamis, sinu varastatud sportautos mängivad parimad latiino raadiojaamad, sind jahivad matšeetedega puertoriiko kokad, kogu kohalik ment, kogu rahvusvaheline kuritegelik eliit, kõikvõimalikud bitchid ja teised toredad tegelased. Kui cool üks mäng üldse olla saab? Mängutootja Rockstar Games ei ole ühegi detaili pealt kokku hoidnud ja see, mis mängus toimub, on tõesti rock 'n' roll ja sina oled staar. Hull-hull.
                  Kuid reaalsus võib olla veelgi hullem. Eelmine nädal rääkis üks Soome sõber mulle pikalt maailma kõigi aegade parimast suusahüppajast Matti Nykänenist. Ta rääkis, kuidas Matti on pärast sportlasekarjääri raha teeninud laulja, strippari ja erootikatelefoni vastuvõtjana. Ta rääkis, kuidas kroonilises rahapuuduses viibiv Matti oli avanud mingi nännimüümise veebilehekülje, mis osutus üsna edukaks, kuid ei ravinud rahapuudust. Kui temalt küsiti, kuhu see raha kaob, selgus, et Matti võtab oma veebilehekülje tasu välja siidris. Pärast seda kui Matti oli crashinud oma kolmanda või neljanda auto, keeldus tema viies või kuues abikaasa, mingi vorstitööstuse pomo tütar, talle uut ostmast, millepeale Matti teda noaga ründas. Isegi pärast alkoravi ja muid kliinikuid ei ole see mees muutunud ja ilmselt ei muutu kunagi. Sest nagu Matti ise ütleb, “Elämä on laiffi.”

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #24
                    Re: *APRILLI OFFTOPIC*Aprill on Gregoriuse kalendris aasta neljas kuu. Selles on 30 p

                    Sulonninamust naljad letsgo!
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Jack Jones
                      Jube Noob
                      • Aug 2009
                      • 143

                      #25
                      Re: *APRILLI OFFTOPIC*Aprill on Gregoriuse kalendris aasta neljas kuu. Selles on 30 p



                      kas esimene aprill?

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #26
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #27
                          Re: *APRILLI OFFTOPIC*Aprill on Gregoriuse kalendris aasta neljas kuu. Selles on 30 p

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          uus nimi rocks, lebol võimatu üle trumbata
                          ära Nussa nyyd :(

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #28
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            Chewbacca>Han Solo>Indiana Jones

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #29
                              Re: *APRILLI OFFTOPIC*Aprill on Gregoriuse kalendris aasta neljas kuu. Selles on 30 p

                              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                              ära Nussa nyyd :(
                              Henri, kas sa nussa-saia tahad?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #30
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...