Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
Sooviks autot osta. Peamine nõue, et on 7 kohta. Miski vanem asi, mitte üle 2K euri. Ei tea kas on ka sobivamaid topicuid selle teema kohta, aga panen siia esialgu.
Sooviks autot osta. Peamine nõue, et on 7 kohta. Miski vanem asi, mitte üle 2K euri. Ei tea kas on ka sobivamaid topicuid selle teema kohta, aga panen siia esialgu.


Comment