***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nummar
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 322

    #2086
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]



    väike pooletunnine electro set ! :P

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #2087
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      ei hapukurk

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #2088
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        Met A Celebrity Yesterday: Tervitused roheliselekonnale :D

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #2089
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          ma olne ammu täheldanud, et normaalsemate uudiste korral tuleb alalti kommentaare ka lugeda. Mõnikord on rohkem infot, kui artiklis endas. Kui gildil jamad olid, siis oli miskipärast Tiiu Silvesest väga häid ajsu kommentaarides, aga see laeva värk ka ülipro.


          Helikopterikandja Mistral, milliseid Venemaa kavatseb Prantsusmaalt osta, pole oma suurusele vaatamata vallutamatu kindlus – selle võib kahjutuks teha mitmel viisil.


          ja üks kommentaar, lol:

          huubert, 26.03.2010 09:12
          ja kui riigil raha üldse ei ole....siis vöetakse sibiautode tünnid mille sees töötab traktori mootor ja vee all annab see sellise hüdrosignaali et ka uppunud laevad tulevad pinnale....seda nimetatakse "kurdistamiseks" ja on kasutuses "moodsate" ründerelvade vastu.....ja seda tehakse pimedas...siis on segadus täielik kes ei tahaks laenatud raketiga midagi öhku lasta..??? aga enne vöiks merekoolis käija.....

          Comment

          • Trakko
            Julm Donk
            • Dec 2008
            • 44

            #2090
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Niimoodi ei saa öelda, aga loodame. Kui Chelsea ära kottime Old Traffordil, siis on tiitel olemas ka pmst.
            CLi kohapealt tee finaalini on seegi aasta soosiv. Bayern ja siis poolfinaalist tuleks Lyon/Bordeaux.
            Glory hunter.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #2091
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              Lol...tulin natukene aega tagasi peolt koju ja tegin niisama nalja pärast Starsi lahti, et natukene kaarte mängida. Kaardijooks on aga nii hea ja mängijad sellised fishid, et hetkel natukene rohkem, kui 160 käe peale 384 BB/100 plussis :D.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #2092
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                Irw ega jah enamus, kas joob või grindivad.
                Ise grindin, eile sai üle pingutatud joogiga
                Mis limiidis muidu fab ? :D

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #2093
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  Algselt postitas Trakko Vaata postitust
                  Glory hunter.
                  Sellise jutu võid pe*se pista ahv.
                  Ma olen mingi 13-14 aastat Manu fänn ja esimene mäng mida nägin oli, kui United kaotas Newcastle'le 0:3.

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #2094
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Sellise jutu võid pe*se pista ahv.
                    Ma olen mingi 13-14 aastat Manu fänn ja esimene mäng mida nägin oli, kui United kaotas Newcastle'le 0:3.
                    Sellise käitumise eest sulle karistus paras imo teises teemas sa ka käituda ei oska.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #2095
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      Et umbes kui mind nö solvatakse, siis ma ei või vastu solvata isegi tsenseeritul kujul ???

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #2096
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        Tallinn City - pealinna lood, piirkonnad ja sündmused Tallinn City on pealinna uudiste- ja kogukonnaportaal, mis kirjutab Tallinna linnaosadest, asumitest, liiklusest, kultuurist, haridusest, linnaruumist, ettevõtlusest ja sündmustest. Meie eesmärk on tuua lugejani selge ülevaade sellest, mis Tallinnas päriselt toimub: millised otsused mõjutavad linnaelu, kus muutub liiklus, millised arendused kerkivad ja mida teha nädalavahetusel. Teemad Uudised


                        fuck off rsk, mu parim sõbranna elab kõrvalmajas :/
                        thank god et temaga on kõik korras

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #2097
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          Algselt postitas Trakko Vaata postitust
                          Glory hunter.
                          Las ma arvan, sa oled Liverpooli fänn ja sul on väga valus?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2098
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            jube kastis olen ...

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2099
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              ranka öösel ytles et nad on paljalt ja vaatad 2 tyybiga filmi grinch varastas jõulud

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #2100
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                ühe sõnaga standard läbu ranka moodi

                                Comment

                                Working...