***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #1741
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    no leitsi ja patrickuga me sitaks end süstinud ja demeroli söön kohvi kõrvale.

    aga tõesti-tõesti mul kunagi olid ikka sellised pohmellid, et isegi hingata valus. ma ei pea silmas, et miski "oh halb olla utnnike" vaid siis ülesse ärgate ei saanudki!! laveerisid teki all, pisarad jooksid ning ägisesid kuni poole ööni välja. söömine, liikumise võisid kohe ära unustada. Võrdleks seda tunne, et kui keegi lööb sulle raudpommiga pähe ning oled siis haiglavoodis.

    positiivne oli see, et kui see pohmell üle läks siis oli järgmine päev hea olla nüüd asjad vastupidi, et taastumine võtab ikka rämedamalat aega.
    dno, mul lähevad pohmakad iga aastaga aina hullemaks. 5 aastat tagasi sai 3 korda nädalas B&C-s raidimas käidud, b52 jms meeldivaid asju sisse kallatud ja mitte kui sittagi polnud viga. nüüd tuleb ikka hoolikalt vaadata, mida juua ja korralikult süüa enne, muidu järgmisel päeval voodist välja ei saa ja unistad aint köiest või kaheraudsest. tuleb ära kolida vahemere äärde, seal on ikka pohmakad maru leebed.

    Comment

    • Kris
      Grinder
      • Mar 2009
      • 860

      #1742
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      si

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1743
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        Algselt postitas vennike Vaata postitust
        dno, mul lähevad pohmakad iga aastaga aina hullemaks. 5 aastat tagasi sai 3 korda nädalas B&C-s raidimas käidud, b52 jms meeldivaid asju sisse kallatud ja mitte kui sittagi polnud viga. nüüd tuleb ikka hoolikalt vaadata, mida juua ja korralikult süüa enne, muidu järgmisel päeval voodist välja ei saa ja unistad aint köiest või kaheraudsest. tuleb ära kolida vahemere äärde, seal on ikka pohmakad maru leebed.
        b-52 :D:D:D:D:D:D HOIA SELLEST MÜRGIST EEMALE! :) Olen kuulnud, et soojas kliimas üldse kergemad pohmellid ,vastab see tõele?

        tra irw ja viisime reedel ryani peole angelisse, ta gayclubisd vihkab ja loool kutt ei saanudki aru ,et gayklubis on. eile oli raisk targem ja nimetast ei julgend välja tulla.

        muidugu väga valus kommentaar oli ka kui minu juurde saabus, et "ma ei ole väiksemat korterit enne näinud" ning järgmine küsimus oli "kus kuradi kohas see köök on?"

        keiss ja kus sa kadusid?

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #1744
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Olen kuulnud, et soojas kliimas üldse kergemad pohmellid ,vastab see tõele?
          see suht personaalne ja imo on värske mereõhk parem kui soojus. ma olen vahemere/punase mere ääres päris mitmeid kordi käinud ja minul seal järgmisel hommikul peale "normaalset pidu" on ikka väga hea olla. kunagi küprosel ma mingite poola eitedega jõin ennast mällerisse ja jalutuks (LOL) siis oli küll natuke paha olla. isegi siin on pohmakad tükk maad leebemad kui eestis. tra talvel eestis oli ikka päris mitmel puhul tõsine hirm, et suren ära pohmaka kätte.

          Comment

          • Cremer
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 214

            #1745
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            proovige mägedes pohmakat - minu elu igatahes see eelmisel suvel päästis.

            alustasime võtmist poolas ja pidime jõudma slovakkiasse - manustatud sai igasugu asju ja mägede alguses pilt kadus. Öösel sai ärgatud viisakas kohas ja mõte käis läbi, et jumal mis pohmakas tuleb - aga hommikul polnud mitte midagi viga - et pärast seda usun imesid

            Comment

            • tafka31
              Grinder
              • Dec 2009
              • 853

              #1746
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              unistad aint köiest või kaheraudsest
              üks komplekt mulle palun

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1747
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                pohmellidest veel niipalju, et hommikul küll ei pruugi mitte midagi viga olla, et pea nats uimane aga vahest see "uimasus" on mitu päeva. See uimasus ei häiriks, kui oleks peata tööline aga pokkerit sellise peaga ei mängi ning ongi jälle mitu päeva vahelt kadunud.

                muidugi deliiriumi unenäod on ka boonuseks peale pikemaid tsükleid.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #1748
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  Mulle kusjuures meeldib pohmakast uimase peaga mängida.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1749
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                    Mulle kusjuures meeldib pohmakast uimase peaga mängida.
                    yeah aga kui see uimasus kestab sul kolm päeva ja mul viimasel ajal mega uimaseks pea läinud, vist hakkba tervisele see joomine :S agaõ nneks olend leidnud ravimi, et tuleb teha järgmine opäev väga karm jõutrenn ja higistada nii nagu pornostaar siis suht ogens-dogens ka.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #1750
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      pohmellidest veel niipalju, et hommikul küll ei pruugi mitte midagi viga olla, et pea nats uimane aga vahest see "uimasus" on mitu päeva. See uimasus ei häiriks, kui oleks peata tööline aga pokkerit sellise peaga ei mängi ning ongi jälle mitu päeva vahelt kadunud.

                      muidugi deliiriumi unenäod on ka boonuseks peale pikemaid tsükleid.
                      Just, see uimasus ongi kõige hullem, sest mitte midagi teha ei saa, kuna pea lihtsalt ei võta ja nii vähemalt päev otsa + järgmine päev on vaimne võimekus ka ikka üsna kesine. Mul on see uimasus viimase 3 aasta nähtus, sest nooremana seda polnud.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #1751
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        yeah aga kui see uimasus kestab sul kolm päeva ja mul viimasel ajal mega uimaseks pea läinud, vist hakkba tervisele see joomine :S agaõ nneks olend leidnud ravimi, et tuleb teha järgmine opäev väga karm jõutrenn ja higistada nii nagu pornostaar siis suht ogens-dogens ka.
                        kui trenni kannatab teha, siis obv kasuks tuleb. Eile tegingi nii ja oeale trenni on veel parem tunne kui enne joomist isegi :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1752
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          aga kas kellegil ka on, et kui miski mitu päeva tsüklis olnud siis unenäod ikka mega-reaalsed + mingi aeg deliiriumis viirastused hakkabad tulema. umnbes sama nagu kivi ületõmmates tulevad. see ikka kõige-kõige rämedam asi maailmas ja vihkan seda.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #1753
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            aga kas kellegil ka on, et kui miski mitu päeva tsüklis olnud siis unenäod ikka mega-reaalsed + mingi aeg deliiriumis viirastused hakkabad tulema. umnbes sama nagu kivi ületõmmates tulevad. see ikka kõige-kõige rämedam asi maailmas ja vihkan seda.
                            kiviunenäod on suht julmad jep. Alkost ei tule õnneks

                            Comment

                            • bob
                              Julm Donk
                              • Nov 2009
                              • 94

                              #1754
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              Endal oli elu esimene pohmakas 4 kuu eest ja nüüd on regulaarne külaline kahjuks. 3 levelit tuumapohmakat ja minu parandamismeetodid:
                              Level 1 (megauimane):
                              Pakisupp, trenn, saun ja suht okei.

                              Level 2 (värisemine on nii hull, et kusele ei julge ka minna)
                              2 siidrit ja lootus, et homme on level 1.

                              Level 3 (supersitt, isegi liigutada on valus)
                              On ainult piin ja lootus, et homme on level 2.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #1755
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                Mingi aeg olid sellised unenäod, et ärkasin öösel ülesse ja jätsin tule põlema, sest nii jube oli. :D
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...