***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1456
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    Algselt postitas kympa Vaata postitust
    seat1: 22
    seat2: 22
    seat3: 55
    seat4: 55
    seat5: TT
    seat6: TT
    seat7: AA
    seat8: AA

    ühtki rida ei saa lauda tulla, mastide puhul mängib alati üks ässadest nagu ka nelikute puhul

    antud jaotuses on minuarust kõik peale ässade surnud
    Oh ongi kahed kutud.

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #1457
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Ühe kahe asemel pane midagi, mis vähendab spliti, sest ühe paariga pole võimalik võita . Mõtlesin nagu ühte oponenti, kellel 32 , pane talle mingi 73 or sth ;D .
      Nice, nii jõuame 0,03% splitini

      Comment

      • $$$
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1072

        #1458
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        jup, aga kympa wins ;(

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #1459
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          Algselt postitas kympa Vaata postitust
          seat1: 22
          seat2: 22
          seat3: 55
          seat4: 55
          seat5: TT
          seat6: TT
          seat7: AA
          seat8: AA

          ühtki rida ei saa lauda tulla, mastide puhul mängib alati üks ässadest nagu ka nelikute puhul

          antud jaotuses on minuarust kõik peale ässade surnud
          Ja ongi nii, väga haige ikka :D

          Mõni tõenäosuspro võiks nüüd välja arvestada milline on tõenäosus, et kui lauas on 8 mängijat siis tuleb selline käsi?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1460
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            ma sain igatahes stoves olukorra, kus 22 tüüpitel oli 0,000% võimalusi viigiks

            jep.. umbes selline nagu siin eelnevas postis.. et kõik read jms välja aetud...

            Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
            Ja ongi nii, väga haige ikka :D

            Mõni tõenäosuspro võiks nüüd välja arvestada milline on tõenäosus, et kui lauas on 8 mängijat siis tuleb selline käsi?
            null.. kuskil pole shansu, et kõik nood tüübid lähevad allini.. va ehk nendel loteriisatikatel:-D
            Last edited by Rage; 16.03.10, 12:37.

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #1461
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              Ei-ei ma ei mõtle PF AI-d, ma mõtlen seda, et 8-le tüübile jagatakse sellised käed :)

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #1462
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                On küll võimalik selline allin ka, igasugu 1 sent turnasid jne on olemas ju:D .

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #1463
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  Algselt postitas kympa Vaata postitust
                  seat1: 22
                  seat2: 22
                  seat3: 55
                  seat4: 55
                  seat5: TT
                  seat6: TT
                  seat7: AA
                  seat8: AA

                  ühtki rida ei saa lauda tulla, mastide puhul mängib alati üks ässadest nagu ka nelikute puhul

                  antud jaotuses on minuarust kõik peale ässade surnud
                  55 ja TT on ju siiski elus, nt board jookseb 34678 või 789JQ

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1464
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    55 ja TT on ju siiski elus, nt board jookseb 34678 või 789JQ
                    Küsimus oli, et kas üldse mingi käsi saab olla drawing dead ja antud juhul on kahed.

                    Comment

                    • Viski
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 393

                      #1465
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      HEM'i ei taha keegi pooleks teha ?

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1466
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Ja mina mõtlesin, et see tüüp on reg:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        ongi reg ju.

                        sitt reg lihtsalt.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #1467
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          ongi reg ju.
                          Ma olen varam ka mõelnud, mis ajendab sellised vendi stabiilselt pokkeri mängima.. Nagu oled võitja ja siis nädalaga bustoks minna on üks asi, aga lihstalt kuude( aastate) viisi stabiilselt kaotada ja siiski jätkata..müsteerium.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #1468
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                            Ma olen varam ka mõelnud, mis ajendab sellised vendi stabiilselt pokkeri mängima.. Nagu oled võitja ja siis nädalaga bustoks minna on üks asi, aga lihstalt kuude( aastate) viisi stabiilselt kaotada ja siiski jätkata..müsteerium.
                            eriti haige on see et nad NITivad 24 laual.

                            kui ma mingi donk oleks siis ma ikka gambliks high stakes 6max omahat vms..

                            aga jh.. eks see ole lihtsalt kallis lõbu. ja ju siis neil pappi on.

                            Comment

                            • Kris
                              Grinder
                              • Mar 2009
                              • 860

                              #1469
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1470
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                eriti haige on see et nad NITivad 24 laual.

                                kui ma mingi donk oleks siis ma ikka gambliks high stakes 6max omahat vms..

                                aga jh.. eks see ole lihtsalt kallis lõbu. ja ju siis neil pappi on.
                                ojaa.. ma olin ka hämmingus kui ühte NL50 regi PTRi lõin.. muidu tundusid solid statid.. ainult veidi passiivne tundus.. aga krt 1mil kätt lasta ilma et midagi muudaks??

                                Comment

                                Working...