***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #331
    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    pmt kindlasti codecci koristab ka vahepeal ka ise, lihtsalt see koristaja teeb nö kord kuus suurpuhastuse, et ka kõige tagumised nurgad saaksid tolmust puhtaks..

    Comment

    • speedi
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 295

      #332
      Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

      kord nädalas peaks ikka tolmu võtma.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #333
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
        Kas tal pool act ei ole? Nagu siinmailgi tuntud tartu "guru" kes lauas ähvardab hambaid hõrendada aga väljaspool on täitsa normaalne säga(ehkki agresiivsema poolsem)

        lol@svenza.
        seoses sellega tuli meelde, et see kukk helistas mulle tahmas peaga mõni päev tagasi hommikul kell 5.30. Küsis, et kas naisi on?
        ma vastu: kle, lammas, helistad mulle 5.30 öösel ja küsid naisi?!?
        svenza(pisut segaduses): no aga millal siis veel? päeval vä?
        enivei, ta joogisena misclickis ja tahtis mingitele naisterahvastele helistada ja oli pisut üllatunud, et mees toru võttis.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #334
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          Silver ja Sutenöör ju suht sarnased nimed. Ju seepärast misclicki tegigi.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #335
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            lol@svenza.
            seoses sellega tuli meelde, et see kukk helistas mulle tahmas peaga mõni päev tagasi hommikul kell 5.30. Küsis, et kas naisi on?
            ma vastu: kle, lammas, helistad mulle 5.30 öösel ja küsid naisi?!?
            svenza(pisut segaduses): no aga millal siis veel? päeval vä?
            enivei, ta joogisena misclickis ja tahtis mingitele naisterahvastele helistada ja oli pisut üllatunud, et mees toru võttis.
            või siis ta tahtis su naisele helistada ja misclickis vale numbri, kuna telfiraamatus on:

            * vsiu100
            * vsiu100 naine

            :D

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #336
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              HAHAHHA :D::DD

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #337
                Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

                Algselt postitas speedi Vaata postitust
                kord nädalas peaks ikka tolmu võtma.
                miks? -.-

                IMO kui koduloomasi ei ole siis iga paari nädala tagant piisab :)

                Comment

                • speedi
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 295

                  #338
                  Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

                  no vb asi minus aga minul tekib seda nädalaga juba päris palju. Ja see häirib sest seda on igalpool näha.

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #339
                    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

                    A mul minimalistlik korter ja ainuke kuhu saan kirjutada tolmule on telekas, ülejäänu kõlbab koristada kord kuus, sest igaüks ju siiski möödaminnes koristab koheselt enda järgi. Seega see 1x kuus ongi nö suurpuhastus.. ..imho

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #340
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                      kurjuures arvasin, et ta mõistuse poolest jumala norm, kuna livedel ta eriti ei räägi, aga no palun. Täiskasvand inimene, aga nii harimatu.
                      isegi väga norm

                      Comment

                      • speedi
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 295

                        #341
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        Tundub, et zigi naudib täiel rinnal oma staatust :D

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Head pildid ka tho.

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #342
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          keegi mode võiks foorumi töökohtade teemast lõpu siia tõsta ja siin edasi seda tolmu teemat ajada:P

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #343
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            nägin täna öösel täispika filmi ära unes, nimi oli "Sissy" ja peaosas Jim Carrey, jube hea film oli... ainult seda reaalselt ei eksisteeri :/

                            kahju, et kuidagi unenägusid salvestada ei saa, siit oleks kassahitt tulnud ka

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #344
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              nägin täna öösel täispika filmi ära unes, nimi oli "Sissy" ja peaosas Jim Carrey, jube hea film oli... ainult seda reaalselt ei eksisteeri :/

                              kahju, et kuidagi unenägusid salvestada ei saa, siit oleks kassahitt tulnud ka
                              pmt saab vist..
                              googelda

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #345
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                või siis ta tahtis su naisele helistada ja misclickis vale numbri, kuna telfiraamatus on:

                                * vsiu100
                                * vsiu100 naine

                                :D
                                Owned

                                Comment

                                Working...