***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #256
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Uuri miks ta siia ei postita.
    http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=1193

    Comment

    • Madis_89
      Grinder
      • Feb 2009
      • 841

      #257
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      Selle triobeti easter festivali kohta on mingit lisalugemist ka kuskil või ainult triobeti lobbist saab infot?Kodulehel (veel?) polnud. // a, leidsin.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #258
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        easter festival tuleb päris mõnus :)
        ise leidsin unibetist ajakava...mmmmmm kindlasti võtan osa =)

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #259
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          ajakava jah. http://www.triobet.com/docs?content=...ent_only=false

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #260
            Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

            aap... ma alguses arvasin et ostad tolmu ebayst ja laotad väga ühtlaselt arvuti kasti peale -.-

            Comment

            • speedi
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 295

              #261
              Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

              tra siuksed leveldajad koos, et ma ei teagi rsk kas nutta või naerda.
              Last edited by speedi; 02.03.10, 13:41.

              Comment

              • Karikakar
                Vana Tegija
                • Jul 2009
                • 1235

                #262
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                Kui hakata pidusid meenutama, siis tavaliselt on kõige toredamad peod sellised, kui on kuhugi linnast välja sõidetud. Nii on ka merele minekuga: laeval on sõbrad kõik koos, keegi naljalt silmapiirilt kaduda ei saa.
                __

                Kas keegi targem inglise keele filoloog seda inglise keelde ei saaks aidata tõlkida? :)

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #263
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  easter festival tuleb päris mõnus :)
                  ise leidsin unibetist ajakava...mmmmmm kindlasti võtan osa =)
                  st et tegu on terve võrgu turniirisarjaga?
                  siis ei ole overlayd oodata......

                  Comment

                  • blah
                    Jube Noob
                    • Jul 2009
                    • 185

                    #264
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    kui kiiresti asjad amazon.co.uk-st tellides kohale jõuavad. tuleb postiga?

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #265
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      Algselt postitas blah Vaata postitust
                      kui kiiresti asjad amazon.co.uk-st tellides kohale jõuavad. tuleb postiga?
                      Just lugesin Digit, neil tuli vist 7 päevaga.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #266
                        Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        pole lihtsalt koristanud mõnda aega.
                        mul käib koristaja kord kuus, fucking nuts asi... hui viitsin mingeid peegleid pesta, peldikuid puhastada või tolmu tõmmata, 500.- kuus pole palju selle eest imo

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #267
                          Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          mul käib koristaja kord kuus, fucking nuts asi... hui viitsin mingeid peegleid pesta, peldikuid puhastada või tolmu tõmmata, 500.- kuus pole palju selle eest imo
                          Kust sa leidsid sellise inimese?

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #268
                            Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

                            Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                            Kust sa leidsid sellise inimese?
                            +1

                            kui kaua ta möllab?

                            häirib ka kuidagi?

                            Comment

                            • Viski
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 393

                              #269
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                              Kui hakata pidusid meenutama, siis tavaliselt on kõige toredamad peod sellised, kui on kuhugi linnast välja sõidetud. Nii on ka merele minekuga: laeval on sõbrad kõik koos, keegi naljalt silmapiirilt kaduda ei saa.
                              __

                              Kas keegi targem inglise keele filoloog seda inglise keelde ei saaks aidata tõlkida? :)
                              Kusjuures minu kogemused näitavad, et parimad peod on siis kui sõbrad ära kaovad ja soolot lasta.

                              Comment

                              • Viski
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 393

                                #270
                                Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

                                Plekib emale .. 100%.

                                Comment

                                Working...