***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #151
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    Mis siis muidu reaalselt tehakse, kui olekski põhjust muretsemiseks? Ollakse vait, pakitakse asjad ja rahad kotti ja fijile?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #152
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
      Et veenduda selles, et see ikkagi mingi ajakirjaduse BS ja teised sited väga ei koti nkn...loodan, et ütlevad:D
      Ma võrdleks seda sellega, et laps tegi pahandust (näiteks suitsu) ja ema küsib, et mis tegid suitsu w? Mis laps defaultis vastab?

      Algselt postitas mkva Vaata postitust
      Mis siis muidu reaalselt tehakse, kui olekski põhjust muretsemiseks? Ollakse vait, pakitakse asjad ja rahad kotti ja fijile?
      Kust ma tean aga ma millegipärast arvan, et TrioBet (ega keegi muu) isegi täpselt ei tea, mis saama hakkab.

      Comment

      • Viski
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 393

        #153
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        Eks see kogu asi ole natuke üle-haibitud ka .. ei vä ?

        Comment

        • raidov
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2009
          • 436

          #154
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Sorry spammi eest ja zepi quote ka 2p2 foorumist:
          See graafik oli NII HAIGE ju :D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #155
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            miks haige?

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #156
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Ma võrdleks seda sellega, et laps tegi pahandust (näiteks suitsu) ja ema küsib, et mis tegid suitsu w? Mis laps defaultis vastab?
              halb võrdlus imo, hea oleks see siis kui laps peaks suitsu tegema, aga jätab tegemata ja siis ajab emale paska, et tegelt tegi!

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #157
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                halb võrdlus imo, hea oleks see siis kui laps peaks suitsu tegema, aga jätab tegemata ja siis ajab emale paska, et tegelt tegi!
                Tood paraleelina seda, et meedia ajab sitta?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #158
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                  halb võrdlus imo, hea oleks see siis kui laps peaks suitsu tegema, aga jätab tegemata ja siis ajab emale paska, et tegelt tegi!
                  Ma räägin seda, et kui TrioBet tegigi "pahanduse" siis ta ei ütle sulle seda ju. Tema teeb ikka näo, et kõik on ogens-dogens niikaua kui kogu see sitalaviin välja tulema hakkab ning siis hakatakse alles vabanduskirju saatma.

                  Võtame külma näite, et bännitaksegi absoluutselt kõik ära. Järgi jäävad proxy ja VPN ning TrioBet ütleb seda ette nätieks nädal tagais, et alates 1.märts meie saidil mängida ei saa. Mida teeb loll mängija, fish? Kõik kakuvad oma rahad välja aga siis selgub tõsiasi, et läbi proxy ja VPN'i saab ikkagi mängida aga kahjuks on rahad juba väljavõetud, maha joodud, ei viitsi enam tagasi kanda ning kaotajaks jääb TrioBet.

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #159
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    Algselt postitas mkva Vaata postitust
                    Tood paraleelina seda, et meedia ajab sitta?
                    kas just seda, aga point on

                    Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                    halb võrdlus imo, hea oleks see siis kui laps peaks suitsu tegema, aga jätab tegemata ja siis ajab emale paska, et tegelt tegi!
                    et siis teistpidi

                    et triobet peaks tegema omale litsentsi, aga veel ei ole teinud ja siis minule r22givad, et ala muretseda pole mõtet, et tegemisel vmt...

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #160
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      ma neile panen

                      edit: oma käte, pisarate ja higiga ehitatud sait, see ei tuleks kõne allagi.
                      Miks sa pisaraid valasid ehitades?

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #161
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                        Miks sa pisaraid valasid ehitades?
                        õnnest obv, et paneb aluse sellisele suursugusele kommunile..

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #162
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                          Miks sa pisaraid valasid ehitades?
                          Sest samal ajal lugesin su kommentaare, kus lõid teisele vennale odaga kõrva - lihtsalt tõmbas naerust silmad vesiseks.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #163
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            keegi suurem ja targem it-guru võiks kiiremas korras ära seletada proxyde & vpnide teema :).
                            Proxy adredest olen kuulnud...ala hidemyass.com
                            See VPNi teema peaks eriti pro olema? Mida teha, et seda muretseda, palju plekib, kas keegi saab jälile? Kui turvaline see on jne :)
                            ty

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #164
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              Hi Privador,

                              hey, you did a GREAT job there, Privador. Nice return.
                              I'm soooo damn glad you pulled this off, it's the best result anyone gave me so far on CMU.

                              You have a supporter for lifenow, and I'll be cheering for you every week.
                              I hope I can buy shares to support you as much as I can, but my budget is very low since I need to live on a very low invalidity pension. But you have my support whenever I can, and I will always be cheering for you ;-)

                              Great job !

                              THX for the swift payment too !!!

                              Your newest fan,

                              Paul.

                              P.S. : would you mind sharing your fiurst name with me, that's a little more personal ;-) THX.
                              lol mulle on psühopaadist fän tekkinud

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #165
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                Mis asi see veel on?:D

                                Comment

                                Working...