Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
Mis siis muidu reaalselt tehakse, kui olekski põhjust muretsemiseks? Ollakse vait, pakitakse asjad ja rahad kotti ja fijile?
Mis siis muidu reaalselt tehakse, kui olekski põhjust muretsemiseks? Ollakse vait, pakitakse asjad ja rahad kotti ja fijile?
TC
Comment