Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
Kindlasti on see ka varem siit foorumist läbi käinud, aga minu arvates oleks väga hea, kui oleks siin ka pooh-bah süsteem, eelkõige seepärast, et kui keegi uus tuleb siia, siis ei laseks ta petta end postide arvul jms. Sest nii mõnigi tegelane on siin foorumis sõna võtma kordi aktiivsem, kui enda mängu kallal töötamisega vaeva nähes. Need rankid (vms) võiksid olla ikka mingite tulemuste vms järgi, mitte trollamise tulemusena vms.
Kindlasti on see ka varem siit foorumist läbi käinud, aga minu arvates oleks väga hea, kui oleks siin ka pooh-bah süsteem, eelkõige seepärast, et kui keegi uus tuleb siia, siis ei laseks ta petta end postide arvul jms. Sest nii mõnigi tegelane on siin foorumis sõna võtma kordi aktiivsem, kui enda mängu kallal töötamisega vaeva nähes. Need rankid (vms) võiksid olla ikka mingite tulemuste vms järgi, mitte trollamise tulemusena vms.
Comment