Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
seda ei saa tee mitte kunagi tagasi!!!! lasime teid külmalt üle!!!!! mul veel kott ja kätekas ka teie juures olid mõtelsin, et nüüd peangi ikka tekiltsi tagasi tooma, et oma kot saada. aga -andres- andis mulle koti niisama nüüd ei ole ühtegi põhjust enam tulla! üle saite!!! :D
Algselt postitas andu_andu
Vaata postitust
Comment