Re: Riigieksamid 010
tegin kõik riigieksamid: matemaatika, kirjand, saksa keel, bioloogia, ajalugu.
julm lohe olin gümnaasiumis, seega oli riigieksamite tegemine lihtsalt aja kokkuhoiu mõttes.
miks valida miski koolieksam, mis oli tihtipeale uurimistöö, mida tuli teha mitu nädalat, kui sai valida riigieksam, mille sai ära teha 2-3h-ga.......
tegin kõik riigieksamid: matemaatika, kirjand, saksa keel, bioloogia, ajalugu.
julm lohe olin gümnaasiumis, seega oli riigieksamite tegemine lihtsalt aja kokkuhoiu mõttes.
miks valida miski koolieksam, mis oli tihtipeale uurimistöö, mida tuli teha mitu nädalat, kui sai valida riigieksam, mille sai ära teha 2-3h-ga.......

Comment