Riigieksamid 010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis_89
    Grinder
    • Feb 2009
    • 841

    #46
    Re: Riigieksamid 010

    Umm, inglise keelt, ühiskonda, ajalugu ja eesti keelt tegin, geo aasta varem. eesti keele tulemust lähen parandama sellel aastal, ei jäänud rahule

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #47
      Re: Riigieksamid 010

      Oot, aga miks matemaatika eksam nii ebapopulaarne on? Raske?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #48
        Re: Riigieksamid 010

        jep, on ka lihtsamaid.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #49
          Re: Riigieksamid 010

          Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
          Pigem oli see mõeldud nii, et beativa mängija matemaatiline loogika on kindlasti level(või mitu) kõrgem kui see loogika, mida on vaja kasutada matemaatika eksamil. Siis näiteks tõin enda - matemaatika eksam lebo, aga pokkeri matas on ikka veel palju küsimusi. Siis saaks ju järeldada, et kellele on pokkerimata tiba käekohasem, siis mata eksam peaks olema palju kergem kui oli mulle, sest ikkagi on rohkem arenenud abstraktsiooni- ja analüüsivõime. Mina näiteks avastasin pokkeri üpris gümnaasiumi lõpus, aga tänu pokkerile on mu matemaatilne mõtlemine süvenenud päris kõvasti, nüüd on gümnaasiumi matemaatika nagu "lumme kusta".

          lolol, isegi kui ma nosebleedidesse jõuax, siis gümnaasiumi mata exam olex minu jaox endiselt raketiteadus
          Pokkeri biitimises on nüüd küll väga vähe seost matemaatikalise osavusega, sest pokkeri biitimiseks ei pea mul mingid unreal teoreemid peas olema ja muid imevõrrandeid lahendada vaja!

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #50
            Re: Riigieksamid 010

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            lolol, isegi kui ma nosebleedidesse jõuax, siis gümnaasiumi mata exam olex minu jaox endiselt raketiteadus
            Pokkeri biitimises on nüüd küll väga vähe seost matemaatikalise osavusega, sest pokkeri biitimiseks ei pea mul mingid unreal teoreemid peas olema ja muid imevõrrandeid lahendada vaja!
            Mina ei tea, minu meelest on päris palju võimalik arvutada seda mida sa "mänguoskuse" najal otsustad, kuna EV on arvutatav, mitte küll täpselt, aga umbkaudselt. Pokkeri matemaatiline pool on väga sügav, mitte ainult oddsid, kui te mind ei usu, võiksite seda teemat uurida veidi (mõned valemid venivad ikka väga pikaks). Kui sellesse matemaatikasse süveneda ja end selles kindlalt tunda, on minu meelest võimalik külmalt ja kalkuleerivalt teha päris häid otsuseid, mis puhtalt statistika, oddside, equity, kombinatoorika jms kokku miximise najal tehtud.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #51
              Re: Riigieksamid 010

              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
              lolol, isegi kui ma nosebleedidesse jõuax, siis gümnaasiumi mata exam olex minu jaox endiselt raketiteadus
              Pokkeri biitimises on nüüd küll väga vähe seost matemaatikalise osavusega, sest pokkeri biitimiseks ei pea mul mingid unreal teoreemid peas olema ja muid imevõrrandeid lahendada vaja!
              Ma arvan, et kui tehtaks uuring, siis pokkeri biitimise ja matemaatilise osavuse vahel oleks üsna suur korrelatsioon. Viimane aga ei tähenda, et high stakes mängija peaks oskama diferentsiaalvõrrandeid lahendada nagu Bill Chen. Mul on matemaatiline haridus ja usun, et saab ilma, aga pole vaja matemaatikat sellepärast alahinnata, et te ei oska.
              Last edited by Pahvak; 18.02.10, 16:57.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #52
                Re: Riigieksamid 010

                Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                nii häid oddse kohe pakkuma
                kuidas tõestada kavatsed ?
                Pildid, screenshotid + keegi võib tulemust kinnitada vb.

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #53
                  Re: Riigieksamid 010

                  Tegelikult olen siiani valesti väljendanud end..
                  biitimise all mõtlesin ma crushimist.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #54
                    Re: Riigieksamid 010

                    Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                    Pokkeris on tohutult matemaatilist loogikat ning gümnaasiumi matemaatika eksam on ikka tõesti liiga algeline, millest peaks iga mängu beativa tegelase loogika üle käima. Tegu on siiski väga elementaarsete ülesannetega, endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.
                    Ma tahaks teada, et kas sa tegid ka mata eksamit eelmine aasta?
                    Elementaarsed ülesanded? Need olid mingi eelmise sajandi ülesanded. Sai isegi tehtud neid 95-2003 aasta eksameid ja need olid jah nagu lumma kusta.
                    Eelmisel aastal valmistasin ennast väga hästi ette....juba viimase aasta sügisel hakkasime eksami jaoks harjutama ja nii iga nädal 5-6h vähemalt + kodus 10h.
                    Ja pingutasin, mis ma pingutasin-aga üle 80punkti ei saanud, kuigi mata on alati minu tugevam külg olnud.
                    Nüüd kui mata on jälle kohustuslik, siis usun, et eksam on palju kergem, et ta täiesti dumb-id mata koha pealt, selle läbi teeksid.

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #55
                      Re: Riigieksamid 010

                      Jah, tegin matemaatika eksami 2009.aasta kevadel, kuid olen lahendanud nad kõik läbi alates aastast 1996 (vist oli), kuna me 12.klassis suurt muud ei teinudki matemaatika tunnis, kui lahendasime vaid eelnevate aastate eksameid (n-ö iseseisvad kontrolltööd).

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #56
                        Re: Riigieksamid 010

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                        Ma tahaks teada, et kas sa tegid ka mata eksamit eelmine aasta?
                        Elementaarsed ülesanded? Need olid mingi eelmise sajandi ülesanded. Sai isegi tehtud neid 95-2003 aasta eksameid ja need olid jah nagu lumma kusta.
                        Eelmisel aastal valmistasin ennast väga hästi ette....juba viimase aasta sügisel hakkasime eksami jaoks harjutama ja nii iga nädal 5-6h vähemalt + kodus 10h.
                        Ja pingutasin, mis ma pingutasin-aga üle 80punkti ei saanud, kuigi mata on alati minu tugevam külg olnud.
                        Nüüd kui mata on jälle kohustuslik, siis usun, et eksam on palju kergem, et ta täiesti dumb-id mata koha pealt, selle läbi teeksid.
                        Vend sai eelmine aasta matar iigieksami 100p lol, aga ta hea õpilane ka.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #57
                          Re: Riigieksamid 010

                          Sedakorda tuleb tunnistada, et olen kindel selle leeri pooldaja, kes väidab, et kõvad matemaatilised teadmised ei ole väga hea mängija jaoks nii olulised, kui mata fännid seda arvavad . Näiteks kes vähegi selle venna videosi vaadanud, teab, et ta ei ole matemaatilises aspektis just teravaim pliiats - http://www.pokertableratings.com/sta...rch/milwaukee2 . Sedalaadi näiteid on ka siin foorumis, parimate hulgas. Ma väidan, et head matemaatilised teadmised on väga hea abivahend olemaks edukas pokkerimängija - üldse hea analüüsivõimega inimene. Samas need oskused ei ole veeranditki nii olulised, kui mängu üldine dünaamika, inimaspekt ja selle lugemine. Matemaatika tähtsust pokkeris on võimatu alahinnata, aga lihtsam ülehinnata.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #58
                            Re: Riigieksamid 010

                            Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                            Jah, tegin matemaatika eksami 2009.aasta kevadel,
                            No siis respect! 1osa oli simpel, aga minu arust 2osa oli keerulisem kui varem. Muidugi mitte see vektorite ül (kui õigesti mäletan)
                            Ilmselt siis enda viga, et 2osa 1valikülesandega orki lendasin (ekstreemum ül)

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #59
                              Re: Riigieksamid 010

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Sedakorda tuleb tunnistada, et olen kindel selle leeri pooldaja, kes väidab, et kõvad matemaatilised teadmised ei ole väga hea mängija jaoks nii olulised, kui mata fännid seda arvavad . Näiteks kes vähegi selle venna videosi vaadanud, teab, et ta ei ole matemaatilises aspektis just teravaim pliiats - http://www.pokertableratings.com/sta...rch/milwaukee2 . Sedalaadi näiteid on ka siin foorumis, parimate hulgas. Ma väidan, et head matemaatilised teadmised on väga hea abivahend olemaks edukas pokkerimängija - üldse hea analüüsivõimega inimene. Samas need oskused ei ole veeranditki nii olulised, kui mängu üldine dünaamika, inimaspekt ja selle lugemine. Matemaatika tähtsust pokkeris on võimatu alahinnata, aga lihtsam ülehinnata.
                              Ilus, seda minagi, et matemaatiline loogika on üks eeldusi. Päris ilma selleta on ka võimatu ning kui just pole loogika hea, peab miski muu selle kõvasti üle kaaluma, aga selliseid inimesi pole just väga palju, kes nii suudaks (erandeid on alati)
                              ur post

                              Comment

                              • bubba
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 434

                                #60
                                Re: Riigieksamid 010

                                Eelmise aasta kevadel tegin mata,ühiskonna,geograafia,inglise keele ja kirjandi. Suht lihtsad ained kõik, eriti geograafia ja ühiskond. Keskmine tuli nõks üle 90ne. Kui kevadel enne mata eksamit tundus see isegi mõneti keeruline, siis nüüd ülikoolis semester ja mõned nädalad peale õppinuna ei ole selles eksamis küll midagi rasket.

                                Comment

                                Working...