Riigieksamid 010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #16
    Re: Riigieksamid 010

    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    kas matemaatika pole enam kohustuslik?
    varem ei saanud 2/3 aladele ülikoolis/kõrgkoolis, kui polnud riikliku matemaatikat.....
    Matet vaja paljudele aladele minemiseks, aga päris mitu aastat pole enam kohustuslik.

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #17
      Re: Riigieksamid 010

      Naljakas vaadata, et pokkeriprode foorumis on kaduvväike hulk neid, kes sooritavad matemaatika eksami. Ime pole, et siis mängu ei beadi.

      Comment

      • elixs
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 67

        #18
        Re: Riigieksamid 010

        Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
        Naljakas vaadata, et pokkeriprode foorumis on kaduvväike hulk neid, kes sooritavad matemaatika eksami. Ime pole, et siis mängu ei beadi.
        Suhteliselt loogiline postitus

        Comment

        • olympus999
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 137

          #19
          Re: Riigieksamid 010

          mate, keemia, inglis keel, kirjand ja geo tegin eelmine aasta ära(kõik riigieksamid)

          Comment

          • eddi
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1200

            #20
            Re: Riigieksamid 010

            Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
            Naljakas vaadata, et pokkeriprode foorumis on kaduvväike hulk neid, kes sooritavad matemaatika eksami. Ime pole, et siis mängu ei beadi.
            loogiline mõtlemine ei kaasne ainult matemaatika eksamiga

            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
            Matet vaja paljudele aladele minemiseks, aga päris mitu aastat pole enam kohustuslik.
            nüüd muudeti jälle kohustuslikuks ehk siis need kes gümnaasiumisse astuvad nende jaoks on 12-nda klassi lõpus matem. kohustuslik
            edit: muidu ise ka üllatusega märkasin mingi aeg, et tõesti saab endale ikkagi päris palju haridusteid valida ka ilma matemaatikata.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #21
              Re: Riigieksamid 010

              ma tegin 96 keska lõpueksamid. lõdvalt beatisin.

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #22
                Re: Riigieksamid 010

                See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.

                Comment

                • eddi
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1200

                  #23
                  Re: Riigieksamid 010

                  Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                  See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.
                  uploadi oma viimaste 3 aasta keemia hinded ja viimased 5 kontrolltööd

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #24
                    Re: Riigieksamid 010

                    Miks keegi ajalugu ei ole valinud. Mu arvates oli see üks parimaid aineid peale reaalainete. Arvestades kui lohe ma olin(olen), olid mu kõik tulemused üle 50% ning kõik olid riigieksamid. Kui ma nüüd õigesti mäletan siis kirjand, matemaatika, inglise keel, ajalugu, ühiskonnaõpetus.

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #25
                      Re: Riigieksamid 010

                      Pokkeris on tohutult matemaatilist loogikat ning gümnaasiumi matemaatika eksam on ikka tõesti liiga algeline, millest peaks iga mängu beativa tegelase loogika üle käima. Tegu on siiski väga elementaarsete ülesannetega, endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #26
                        Re: Riigieksamid 010

                        Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                        See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.

                        Keemia eksamiga on suht libedale teele minek. Seda julgen väita oma kunagise keemia olümpiaadil käimese järgi. Sain õpsilt hiljem korraliku peapesu kuna vastused olid kõik õiged, kuid ma armastasin enamus arvutusi peast teha, siis punkte jäi ikka väga napiks. Oleks kõik kirja pannud, oleks raudselt esikolmikus olnud. Sama teema ka eksamitega. Mida rohkem kirja paned seda parem on.

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #27
                          Re: Riigieksamid 010

                          Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                          See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.

                          Keemia eksamil üle 90 saada oleks suhteliselt ulmeline...aga kuna sind ei tea, siis bettida ei julge :D

                          Comment

                          • timukasr
                            Vana Tegija
                            • Nov 2008
                            • 1099

                            #28
                            Re: Riigieksamid 010

                            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                            Keemia eksamiga on suht libedale teele minek. Seda julgen väita oma kunagise keemia olümpiaadil käimese järgi. Sain õpsilt hiljem korraliku peapesu kuna vastused olid kõik õiged, kuid ma armastasin enamus arvutusi peast teha, siis punkte jäi ikka väga napiks. Oleks kõik kirja pannud, oleks raudselt esikolmikus olnud. Sama teema ka eksamitega. Mida rohkem kirja paned seda parem on.
                            Too on standard olümpiaadide asi, kuna ma olen neid teinud 6. klassist saati, siis lahenduskäigu kirja panemisega ei teki probleeme. Keemia kursused on mul viied, kuid viis viimast kontrolltööd küll kõik viied pole. Anyway minu $100 teie $75 vastu, et skoorin 90p või üle.

                            Comment

                            • kivisaba
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2514

                              #29
                              Re: Riigieksamid 010

                              Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                              Too on standard olümpiaadide asi, kuna ma olen neid teinud 6. klassist saati, siis lahenduskäigu kirja panemisega ei teki probleeme. Keemia kursused on mul viied, kuid viis viimast kontrolltööd küll kõik viied pole. Anyway minu $100 teie $75 vastu, et skoorin 90p või üle.
                              nii häid oddse kohe pakkuma
                              kuidas tõestada kavatsed ?

                              Comment

                              • bauss
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 737

                                #30
                                Re: Riigieksamid 010

                                Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                                Pokkeris on tohutult matemaatilist loogikat ning gümnaasiumi matemaatika eksam on ikka tõesti liiga algeline, millest peaks iga mängu beativa tegelase loogika üle käima. Tegu on siiski väga elementaarsete ülesannetega, endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.
                                not so thin brag :D

                                Comment

                                Working...