***VANCOUVER 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #181
    Re: ***VANCOUVER 2010***

    antero mertaranta lõhkes just

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #182
      Re: ***VANCOUVER 2010***

      Tahtsin viigile panna, aga MB oli busto fffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #183
        Re: ***VANCOUVER 2010***

        TÄITSA HULL!!!!

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #184
          Re: ***VANCOUVER 2010***

          No Kanada võidab ära selle ikkagi.
          Must win!

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #185
            Re: ***VANCOUVER 2010***

            tra
            aga loodetavasti kanada võidab

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #186
              Re: ***VANCOUVER 2010***

              ma usa poolt :D aga kanada on väga hästi mänginud. Kaitse on supper lihtsalt

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #187
                Re: ***VANCOUVER 2010***

                tuli ära :D

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #188
                  Re: ***VANCOUVER 2010***

                  Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                  mul see üks komentaator üldse ei meeldi räägib siuksel toonil et ala ma teeks nii ja ma teeks naa..fakk proffid mängivad...kes see vend üldse on Eesti "nhl" mingi kunn??

                  E:lol uurisin, Eesti parim mängija on:D
                  fakk kadugu jääle mitte 2rgu targutagu seal!
                  sellepärast ma vaatangi eurospordi pealt seda. Seal tüübid üliandekad, teevad head nalja vahepeal ja.
                  Tüübid ütlesid, et siin on kanada naistekoondis - seekord pole neil sigareid ees.

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #189
                    Re: ***VANCOUVER 2010***

                    Sick game.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #190
                      Re: ***VANCOUVER 2010***

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      Tahtsin viigile panna, aga MB oli busto fffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                      hakkasin ise ka kusema. kui oleks pidanud panema siis just viik. 4,0 koef ka.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #191
                        Re: ***VANCOUVER 2010***

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        pinnacles on moneyline igatahes 1.763/3.88

                        edit: see on siis normaalaeg ikka, viigile saab ka bettida 5.12.ga
                        !

                        Comment

                        • Staier
                          Jube Noob
                          • Dec 2008
                          • 166

                          #192
                          Re: ***VANCOUVER 2010***

                          OLEMAS YEEEEEESSSSSSSSS!!!!!!!!

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #193
                            Re: ***VANCOUVER 2010***

                            lol ilus mäng

                            Comment

                            • speedi
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 295

                              #194
                              Re: ***VANCOUVER 2010***

                              wp canada

                              Comment

                              • Herr-Buttermilch
                                Julm Donk
                                • Feb 2009
                                • 25

                                #195
                                Re: ***VANCOUVER 2010***

                                Väga meeldiv pingeline mäng !

                                Comment

                                Working...