***VANCOUVER 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ville Nousiainen
    Räme Fish
    • Feb 2010
    • 1

    #136
    Re: ***VANCOUVER 2010***

    KUS ON MU SUUSAD?

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #137
      Re: ***VANCOUVER 2010***

      Olid ju olemas? Lemps ütles.

      Comment

      • heido24
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 402

        #138
        Re: ***VANCOUVER 2010***

        haiged rootslased...nussivad omavahel ja siis panevad persed keset rada maha teistele ette :P

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #139
          Re: ***VANCOUVER 2010***

          Algselt postitas Ville Nousiainen Vaata postitust
          KUS ON MU SUUSAD?
          See on 2010. aasta parim postitus. Meeletu naer. Isegi naine tuli vaatama, et mis toimub.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #140
            Re: ***VANCOUVER 2010***

            Ühisstart on ikka kohutavalt igav.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #141
              Re: ***VANCOUVER 2010***

              Suht jah. Loksuvad koos ainult. Viimased 100 meetrit huvitav.

              Comment

              • raaids
                Grinder
                • Mar 2009
                • 606

                #142
                Re: ***VANCOUVER 2010***

                mõttetu pask jah

                Comment

                • heido24
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 402

                  #143
                  Re: ***VANCOUVER 2010***

                  tubli Verps....ja Northug<------the next best thing

                  Comment

                  • raaids
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 606

                    #144
                    Re: ***VANCOUVER 2010***

                    godspeed mis starsi user on?

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #145
                      Re: ***VANCOUVER 2010***

                      Algselt postitas raaids Vaata postitust
                      godspeed mis starsi user on?
                      saatsin pm sulle

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #146
                        Re: ***VANCOUVER 2010***

                        Andrus sõitis täitsa normaalselt. Sprinteritega lõpus võidelda ei ole reaalne.

                        Comment

                        • Karikakar
                          Vana Tegija
                          • Jul 2009
                          • 1235

                          #147
                          Re: ***VANCOUVER 2010***

                          10$ selle peale, et Kanada võidab. Any takers? :D

                          Comment

                          • bounce
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 865

                            #148
                            Re: ***VANCOUVER 2010***

                            veerpalu: oleks võind rohkem sõita.

                            kärp tuleb pool tundi hiljem ja sureb.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #149
                              Re: ***VANCOUVER 2010***

                              See ei ole maraton jah, kus lõpus 20 venda koos tulevad. Mõttetu.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #150
                                Re: ***VANCOUVER 2010***

                                Kle videos oli näha kus Andrus intekas oli sama puhand kui ma peale poes käikku. Ütles et oleks veel edasi võinud sõitta. See pole mingi maraton, mingi pühapäevasõit. Krdi ühisstart. Kella vastu tuleb ikka sõitta. Siis annab igaüks maksimumi.
                                Last edited by Oliverk; 28.02.10, 20:07.

                                Comment

                                Working...