mul see üks komentaator üldse ei meeldi räägib siuksel toonil et ala ma teeks nii ja ma teeks naa..fakk proffid mängivad...kes see vend üldse on Eesti "nhl" mingi kunn??
E:lol uurisin, Eesti parim mängija on:D
fakk kadugu jääle mitte 2rgu targutagu seal!
Comment