***VANCOUVER 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #46
    Re: ***VANCOUVER 2010***

    Ära deraili oma bettimisvärkidega palun.

    02:30 hoki rootsi-saksamaa, öelge leitsile ka

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #47
      Re: ***VANCOUVER 2010***

      Praegu kõige nutsimad asjad üldse.
      Hoki ja kiiruisutamine.
      Raha Rootsi peal, 1 time ei vea alt.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #48
        Re: ***VANCOUVER 2010***

        Algselt postitas Kris
        koef oli ju mingi 1.07 ? betid 100 daala saad 7$ kasu vms..
        Su enda huvides - palun lõpeta sports betting, sa ei tundu väga hea selles.


        http://err.ee/otse/etv keegi sellel pildi saab ette? mul momendil telekas otse selja taga ja raske sealt vaadata :(

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #49
          Re: ***VANCOUVER 2010***

          Super!

          See paraolümpia loetelu oli ka lihtsalt supernaljakas:D
          Mm, siis jalg on 5cm lühem kui teine ja sündis kurdi ja pimedana ja 1 käsi on ka puudu.


          edit: 2-0, easy money.
          Last edited by KristjanLaas; 18.02.10, 01:49.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #50
            Re: ***VANCOUVER 2010***

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            http://err.ee/otse/etv keegi sellel pildi saab ette? mul momendil telekas otse selja taga ja raske sealt vaadata :(
            mul firefoxiga ei funganud. exploreris toimis.

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #51
              Re: ***VANCOUVER 2010***

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              mul firefoxiga ei funganud. exploreris toimis.
              hetkel töötab isegi mozzilaga, aga kui m2ng algas ei saanud ma kummagiga t66le!

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #52
                Re: ***VANCOUVER 2010***

                Väga mõnus muidu, et ETV sellist asja pakub. Olen ise enamuse ülekandeid vaadanud sealt+ paar lauda turnasid samal ajal. Lag'i pole üldse olnud, paar üksikut korda on pildi mustaks visanud.
                Last edited by rasmer; 18.02.10, 12:20.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #53
                  Re: ***VANCOUVER 2010***

                  Kvaliteet jätab (vähemalt minu jaoks) soovida, selleks liitusin eurospordi HD streamiga(€5/kuu), aga ilmselgelt sealt kõike(eriti hokit) ei näe.

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #54
                    Re: ***VANCOUVER 2010***

                    huuh sain sinna err löögile mingi pool tundi kl6psisin refressi:) ja kohe hakkabki olümpiat n2itama:)
                    nice lucK:)

                    Comment

                    • Muckyourcards
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2009
                      • 352

                      #55
                      Re: ***VANCOUVER 2010***

                      Sorry et OT , aga kas mingi muu eesti kanal ka sellist võimalust pakub?

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #56
                        Re: ***VANCOUVER 2010***

                        Täna 22:35 ETV - Kiku kaitseb tiitlit.
                        Unibetis saab võidu eest raha tagasi 6,5 kordselt. Suht head oddsid, panin tagasihoidlikud 50 eurikut teele. Vahest võib ju gamblida ka :D

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #57
                          Re: ***VANCOUVER 2010***

                          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                          Täna 22:35 ETV - Kiku kaitseb tiitlit.
                          Unibetis saab võidu eest raha tagasi 6,5 kordselt. Suht head oddsid, panin tagasihoidlikud 50 eurikut teele. Vahest võib ju gamblida ka :D
                          Täna tuleb ära, võid juba rahulikult mõelda kuidas 325 euri maha juua.

                          Comment

                          • lennuk
                            FPP Pro
                            • Dec 2009
                            • 298

                            #58
                            Re: ***VANCOUVER 2010***

                            bet365 pakkus hommikul Smiguni koenfitsendiks 10 ja tundus üsna hea pakkumine ja 20euri ka panin.
                            PS.põhimõtteliselt ei pane kunagi rohkem

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #59
                              Re: ***VANCOUVER 2010***

                              http://err.ee/otse/etv kohe hakkab(Y)

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #60
                                Re: ***VANCOUVER 2010***

                                krt, kristina on stardiga tahapoole jäänud.

                                Comment

                                Working...