Kutsun kõiki huvilisi end registreerima eRepubliku mängu.
Põhjus on suht lihtne - eSoome kuulutas eEestile sõja ja alustab peatselt vallutussõda. Vaenlane on vaja tagasi tõrjuda!
Uued mängijad saavad aidata väga lihtsalt. Registreerige end http://www.erepublik.com/en/referrer/Arisilan kaudu mängijaks ja asuge elama Põhja-Eestisse. Iga uus elanik muudab ründamise eSoomele kallimaks ja lisab meie müüri kaitsepunkte. That's it!
Mängu kohta lisainfot leiate muidu siit http://en.wikipedia.org/wiki/ERepublik.
Maha eSoome! Elagu eEesti! :)
Põhjus on suht lihtne - eSoome kuulutas eEestile sõja ja alustab peatselt vallutussõda. Vaenlane on vaja tagasi tõrjuda!
Uued mängijad saavad aidata väga lihtsalt. Registreerige end http://www.erepublik.com/en/referrer/Arisilan kaudu mängijaks ja asuge elama Põhja-Eestisse. Iga uus elanik muudab ründamise eSoomele kallimaks ja lisab meie müüri kaitsepunkte. That's it!
Mängu kohta lisainfot leiate muidu siit http://en.wikipedia.org/wiki/ERepublik.
Maha eSoome! Elagu eEesti! :)
Comment