Tule eEestile appi!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aristotep
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #1

    Tule eEestile appi!

    Kutsun kõiki huvilisi end registreerima eRepubliku mängu.

    Põhjus on suht lihtne - eSoome kuulutas eEestile sõja ja alustab peatselt vallutussõda. Vaenlane on vaja tagasi tõrjuda!
    Uued mängijad saavad aidata väga lihtsalt. Registreerige end http://www.erepublik.com/en/referrer/Arisilan kaudu mängijaks ja asuge elama Põhja-Eestisse. Iga uus elanik muudab ründamise eSoomele kallimaks ja lisab meie müüri kaitsepunkte. That's it!

    Mängu kohta lisainfot leiate muidu siit http://en.wikipedia.org/wiki/ERepublik.

    Maha eSoome! Elagu eEesti! :)
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #2
    Re: Tule eEestile appi!

    wtf?

    0.75$ pärast topid siia mingit affiliate linki ma ei mis krdi asjale?

    Comment

    • Aristotep
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #3
      Re: Tule eEestile appi!

      Lugesid ka mu juttu üldse?

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #4
        Re: Tule eEestile appi!

        Algselt postitas Aristotep
        Lugesid ka mu juttu üldse?
        mhmh

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #5
          Re: Tule eEestile appi!

          [ ] cares

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: Tule eEestile appi!

            vaatasin, et aris ise on kommunistlikus parteis, selle eest tegin end lõuna-soomlaseks

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #7
              Re: Tule eEestile appi!

              lol täitsa olemas kasutaja:D
              hetkel Hungaris ise:D
              katsun kh kuidagi ennast põhja-eesti venitada:D

              E:a btw sa oled veel nuubim, kui mina seal:D

              Comment

              • Aristotep
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #8
                Re: Tule eEestile appi!

                Algselt postitas lenC
                vaatasin, et aris ise on kommunistlikus parteis, selle eest tegin end lõuna-soomlaseks
                Lahinguväljal näeme ;P

                @Käsnakas - ma suht uus mängija jah. Vaevalt üle kuu mänginud. Aga kividega võin tanke sellegipoolest loopida :)

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #9
                  Re: Tule eEestile appi!

                  Heh, asjad on vist arenenud. Viimane kord kui ma sinna vaatasin võitlesime Soome vabastamise eest.
                  Tegemist oli siis suht tavalise browseripõhise mänguga, mis muutus väga igavaks nädala möödudes. Pluss ja miinus oleks siis sama (olenevalt sinu eesmärgist) kõik tegevused sai päevas 5 minutiga tehtud.

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #10
                    Re: Tule eEestile appi!

                    Algselt postitas LuuK
                    Heh, asjad on vist arenenud. Viimane kord kui ma sinna vaatasin võitlesime Soome vabastamise eest.
                    Tegemist oli siis suht tavalise browseripõhise mänguga, mis muutus väga igavaks nädala möödudes. Pluss ja miinus oleks siis sama (olenevalt sinu eesmärgist) kõik tegevused sai päevas 5 minutiga tehtud.
                    pmts ongi, kui sa ala tank või mingi presidendi taoline seal pole siis sul pmts polegi seal sittagi teha!

                    Comment

                    • Aristotep
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #11
                      Re: Tule eEestile appi!

                      Lisan niipalju, et kui mäng rohkem huvi pakkub ja jääte edasi mängima, siis saate lvl 6ni jõudes mu käest 3 kulda.

                      Comment

                      • vinney
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 473

                        #12
                        Re: Tule eEestile appi!

                        Algselt postitas nomerlot
                        wtf?

                        0.75$ pärast topid siia mingit affiliate linki ma ei mis krdi asjale?
                        wtf mis pärast sa topid siia mingit teksti mai tea mis asjale

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #13
                          Re: Tule eEestile appi!

                          Tegin kasutaja, kuid ma ei saa sittagi ar asjast. Kust krdi kohast ma seda exp saan?

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #14
                            Re: Tule eEestile appi!

                            Algselt postitas Provoker
                            Tegin kasutaja, kuid ma ei saa sittagi ar asjast. Kust krdi kohast ma seda exp saan?
                            alguses töötades ja treenides+hiljem saad sõdades kah osaleda!

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #15
                              Re: Tule eEestile appi!

                              Algselt postitas K2snakas
                              alguses töötades ja treenides+hiljem saad sõdades kah osaleda!
                              No vot ei saa tööd kui ei ole level 1. Ja mingit paska errorit viskab ka kui rippmenüüdes hullata. Sama mis üleval kirjas on

                              Comment

                              Working...