Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Keegi PTR-i rating süsteemist teab midagi? Mul on flop D+, kuigi cbet 65 ainult. Mis süsteem järgi see hinne sinna pannakse?
Keegi PTR-i rating süsteemist teab midagi? Mul on flop D+, kuigi cbet 65 ainult. Mis süsteem järgi see hinne sinna pannakse?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



Comment