Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
see offtopic on jube huvitav...! kõigepealt naabrite teema ja siis Privadori mure:D
kusjuures mul elab trepikojas üks tüdruk, keda mitte aint ei tahaks vaid tahaks alatiseks:D aga ma isegi ei tea kas ma tere olen öelda suutnud teda nähes...
see offtopic on jube huvitav...! kõigepealt naabrite teema ja siis Privadori mure:D
kusjuures mul elab trepikojas üks tüdruk, keda mitte aint ei tahaks vaid tahaks alatiseks:D aga ma isegi ei tea kas ma tere olen öelda suutnud teda nähes...
TC
Comment