Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
F1'es visatakse vihmasel rajal kuiva ilma rehvid alla ja pärast kommenteerides oleks see whine?
Reporteri küsimuse peale, et miks täna viimaseks jäid? Kehitad õlgu, keerad selja ja loed homsetest uudistest imeasju?
Algselt postitas Kris
Vaata postitust
Reporteri küsimuse peale, et miks täna viimaseks jäid? Kehitad õlgu, keerad selja ja loed homsetest uudistest imeasju?
Comment