Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
no ma nii vara ei viitsi, sest kohe jooma hakates õhtul suht sombreero või kutupiilu ning ühtegi tsikki nii maha ei saa. sama nagu narkomaan.
no ma nii vara ei viitsi, sest kohe jooma hakates õhtul suht sombreero või kutupiilu ning ühtegi tsikki nii maha ei saa. sama nagu narkomaan.
Comment