Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
ranka mine magama:D:DAlgselt postitas ranka Vaata postitust
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
oma naistega(H)Algselt postitas ranka Vaata postitustkellega
aga btw seal videos olid amatöörid...mingi riided seljas üritavad nussida:O
U doing it wrong:)
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
pole naist :(
ja olen väga normaalne vend, viskasin pesu pessu sealhulgas püksid ning taskutesse pilku ei hetinud. Ilmselgelt kogu kupatus s.h,. raha, kaardid jms. käisid pesust läbi.
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
nii et tegeled rahapesuga jah?Algselt postitas ranka Vaata postitustpole naist :(
ja olen väga normaalne vend, viskasin pesu pessu sealhulgas püksid ning taskutesse pilku ei hetinud. Ilmselgelt kogu kupatus s.h,. raha, kaardid jms. käisid pesust läbi.
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
like wataaaaaaaaaaa ?:DAlgselt postitas ranka Vaata postitust
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
tavaika ma liigun kinno ja siis ilmselt kuhugi edasi, ranka - helista"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Jah helistan kindlasti aga kahjuks ei ole selgeltmängina intsu võimeid, et teada teiste numbreid, kui neid ei olegi ju antud.Algselt postitas nikitheone Vaata postitusttavaika ma liigun kinno ja siis ilmselt kuhugi edasi, ranka - helista
EDIT: checkisin msn ja leidsin :P
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Äri Idee.
Alustuseks tuleb kuskilt 170K eesti krooni sebida ja osta see pill http://www.auto24.ee/used/694133 . Hädapärast ajab selline masin ka asja ära
http://www.auto24.ee/used/683417 . Siis tuleb otsida kuskil paar tongipüssi, pikad nahkmantlid ning kindlasti tuleb veel pea kiilakaks ajada ja paar suuremat tüüpi nii 120Kg+.
Alustada võib siis micro limiidil ja hiljem kui asi jooksma hakkab võib suuremasse limiiti grindima minna.
http://www.osta.ee/index.php?fuseact...p=1&show_ads=1
Lol mõtlesin kui keegi müüks osakuid ,et 653 eekusele turnale( 600 eeku sisseost ja 53 on reik) ja kasum mingi 70/30 (muidu teeks 50/50 aga bensu peale läheb natuke raha). Prizepool oleks kõige madalamal turnal 2000 eeku see teeks siis 420 eeku steikijatele ja kui peaks feilima siis kahjuks ainult entertainment value , kui saaks veel video ka antud üritusest
Comment
Comment