Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
ma sain mingi soomlase ja austraallasega tuttavaks ning läksime nende hotellituppa vahepeal smirnoffi jooma.
ja üleval ei ole ruumi kunagi + suitsuruum haiseb, seal on mingid imelikud vennad koguaeg
ma sain mingi soomlase ja austraallasega tuttavaks ning läksime nende hotellituppa vahepeal smirnoffi jooma.
ja üleval ei ole ruumi kunagi + suitsuruum haiseb, seal on mingid imelikud vennad koguaeg
Comment